Porownaj promy z Argentina do Urugwaj
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Argentina - przewodnik

Argentyna to duży kraj w Ameryce Południowej, o krajobrazie i kulturze tak zróżnicowanych, że z pewnością zachwyci nawet najbardziej doświadczonego podróżnika.

W Argentynie znajdziesz wszystko: od wspaniałej jakości kuchni z soczystymi stekami poprzez piłkę nożną na najwyższym poziomie do naturalnych cudów przyrody i stylowych miast. Aby tego wszystkiego doświadczyć w Argentynie trzeba spędzić zdecydowanie więcej czasu.

Buenos Aires, stolica, uosabia wszystko co najlepsze w Argentynie. Można nauczyć się tu słynnego tango, skosztować najlepszych potraw na kontynencie i wędrować przez niezliczone butiki.

Stolica usytuowana jest na wschodnim wybrzeżu w dużej naturalnej zatoce, podróżowanie promem jest więc jednym z najłatwiejszych i najpopularniejszych środków transportu do iz Buenos Aires oraz dosąsiedniego Urugwaju. Buquebus, główna firma transportowa regionu, oferuje częste przeprawy między tymi dwoma krajami.

Urugwaj - przewodnik

Uruguay lezy w Poludniowej Ameryce na poludniowo wschodnim wybrzezu, pomiedzy Brazylia na polnocny wschod, a Argentyna na zachod.

Z niektorymi najbardziej libelarnymi przepisami na swiecie i "Krajem 2013" wybranym przez Economist magazyn, Uruguay jest jednym z niedoceniamych krajow na swiecie. Zlote linie wybrzeza, maly nadbrzezne miasteczko slynie z klubowej sceny.Montevideo stolica panstwa polozona jest na zachodnim wybrzezu. Posiada Place Niepodleglosci,z hiszpanska twierdza,az do 1829 roku, w otoczeniu pieknej architektury kolonialnej i tetniących zyciem rynkach portowych.

Promy plywaja regularnie na trasach miedzynarodowych, przez Rio de La Plata, z Buenos Aires w Argentynie do paru miast w Uruguayu, takze do stolicy.

Promy z Argentina do Urugwaj

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.