Argentina

Porownaj promy z Argentina do Urugwaj

2 ferry routes łączą Argentina i Urugwaj oferując w sumie 13 przepłynięć dziennie. Buquebus oferuje 2 routes, Buenos Aires do Montevideo operuje 10 razy dziennie, i Buenos Aires do Colonia del Sacramento ktora operuje 3 razy dziennie. Colonia Express oferuje 2 routes, Buenos Aires do Montevideo operuje 5 razy dziennie, i Buenos Aires do Colonia del Sacramento ktora operuje 5 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Argentina do Urugwaj zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Argentina do Urugwaj

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Argentina do Urugwaj

Argentina - przewodnik:

Argentyna to duży kraj w Ameryce Południowej, o krajobrazie i kulturze tak zróżnicowanych, że z pewnością zachwyci nawet najbardziej doświadczonego podróżnika.

W Argentynie znajdziesz wszystko: od wspaniałej jakości kuchni z soczystymi stekami poprzez piłkę nożną na najwyższym poziomie do naturalnych cudów przyrody i stylowych miast. Aby tego wszystkiego doświadczyć w Argentynie trzeba spędzić zdecydowanie więcej czasu.

Buenos Aires, stolica, uosabia wszystko co najlepsze w Argentynie. Można nauczyć się tu słynnego tango, skosztować najlepszych potraw na kontynencie i wędrować przez niezliczone butiki.

Stolica usytuowana jest na wschodnim wybrzeżu w dużej naturalnej zatoce, podróżowanie promem jest więc jednym z najłatwiejszych i najpopularniejszych środków transportu do iz Buenos Aires oraz dosąsiedniego Urugwaju. Buquebus, główna firma transportowa regionu, oferuje częste przeprawy między tymi dwoma krajami.

Urugwaj - przewodnik:

Uruguay lezy w Poludniowej Ameryce na poludniowo wschodnim wybrzezu, pomiedzy Brazylia na polnocny wschod, a Argentyna na zachod.

Z niektorymi najbardziej libelarnymi przepisami na swiecie i "Krajem 2013" wybranym przez Economist magazyn, Uruguay jest jednym z niedoceniamych krajow na swiecie. Zlote linie wybrzeza, maly nadbrzezne miasteczko slynie z klubowej sceny.Montevideo stolica panstwa polozona jest na zachodnim wybrzezu. Posiada Place Niepodleglosci,z hiszpanska twierdza,az do 1829 roku, w otoczeniu pieknej architektury kolonialnej i tetniących zyciem rynkach portowych.

Promy plywaja regularnie na trasach miedzynarodowych, przez Rio de La Plata, z Buenos Aires w Argentynie do paru miast w Uruguayu, takze do stolicy.