Fullers Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Fullers Ferry

Fullers jest jednym z najwiekszych operatorów w Auckland i oferuje promy, wycieczki i czartery w Auckland Harbour i na wyspy Waiheke, Motutapu, Motuihe i Rangitoto.

Odplywy z ich portow w Auckland Downtown z termianlu portowego za slynnym budynkiem w centrum miasta Auckland, Fullers promy plywaja wiele razy dziennie po drugiej stronie Zatoki Hauraki do Matiatia Wharf na Waiheke Wyspie w ok.45 minut. Usługa do doków Motutapu do Bay i trwa okolo 35 minut, a przejscie miedzy Rangitoto Wharf i Auckland trwa okolo 25 minut.

Razem z ich flota z jedenastoma statkami, najdluzszy i najnowszy w Auckland Harbour, na pokladzie Fullers statku znajdziesz bar, Wi-Fi dostep, klimatyzacje, gorny i dolny poklad i na niektorych statkach rowniez poklad widokowy.

Fullers rowniez uruchamia Waiheke Bus Company, ktory laczy wszystkie Fullers promy na Waiheke Wyspie, a takze swiadczy promowe uslugi podmiejskie i wokol Auckland.

Z directferries.pl można znaleźć Fullers Ferry rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Fullers Ferry bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Fullers Ferry z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.