Casamicciola do Procida Prom

Casamicciola Procida trasa promowa laczy Zatoka Neapol z Zatoka Neapol i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. SNAV obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 20 minuty gdy Caremar serwis operuje do 14 razy w tygodniu trwajacym od 30 min.

To daje 42 przeplyniecia tydzien na trasie Casamicciola Procida pomiedzy Zatoka Neapol i Zatoka Neapol. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Casamicciola - Procida Armatorzy Promowi

  • SNAV
    • 4 Przeprawy Dziennie 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Caremar
    • 14 Cotygodniowe Przeprawy 30 min
    • Uzyskaj cenę

Casamicciola Przewodnik

Casamicciola Terme to gmina w prowincji Neapol w regionie Kampania, znajduje sie w polnocnej czesci wyspy Ischia. Casamicciola jest na polnocnym wybrzezu wyspy miedzy Lacco Ameno i Ischia Porto i jest domem dla mniejszych miejscowosciach Perrone, Castiglione, Piazza Bagni, La Rita, La Sentinella i Piazza Maio. Casamicciola jest najbardziej znana ze swoich zrodel termalnych i naturalnych zrodel, takich jak Castiglione Thermal Park, Piazza Bagni i La Rita, ale takze znana jest z ladnych sklepow i kawiarni, oraz z restauracji Calise, w ktorej można z radoscia ogladac swiat podczas rozkoszowania sie tradycyjna kuchnia wyspy Ischia.

Wodoloty i promy wyplywaja tam iz powrotem do kontynentalnej czesci Wloch w Neapolu z pieknego portu Casamicciola, ktory jest rowniez "domem" dla szeregu ekskluzywnych jachtow.

Procida Przewodnik

Włoska wyspa Procida jest mała wyspa położona w Zatoce Neapolitańskiej w południowej części kraju. Znajduje się między lądem i większej wyspie Ischia i ma bardziej autentyczne, niż bardziej turystyczne wyspy Capri i Ischia. Na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy jest główny punkt miejski, Procida Porto, z którego odpływają promy i małe autobusy odjeżdżają do podróżowania po sieci drogowej na wyspie.Najstarsza część osady jest na wysokim cyplu defensywnej.Reszta wyspy jest stosunkowo zabudowana, choć istnieje również wiele małych gospodarstw produkujących owoce i warzywa. Lokali mieszkalnych można znaleźć na całej wyspie, ale w południowej części Procida jest inny bardziej skoncentrowana osada, zwana Chiaiolella.Mała wysepka kręty, zwany Vivara, leży obok Procida; i jest obecnie rezerwatem przyrody.

Promy do Ischia zwykle zatrzymują się na Procida. Są to zarówno szybkie i powolne usługi oraz niektóre prowadzony z innego portu w Neapolu, zwane Mergellina, co jest przydatne dla włoskiej sieci kolejowej. Procida jest obsługiwane przez promy z pobliskiego miasto na kontynencie zwanym Pozzuoli.