Bodrum Express
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Bodrum Express

Linie Bodrum Express zapewniają regularne serwisy pomiędzy pomiędzy tureckim wybrzeżem resortu Bodrum i głównym turystyczym punktem na Greckich wyspach. Te zaliczają się do Kos, Kalymnos, Symi, Leros, Rodos, Chios oraz Patmos.

Codziennie serwisy z każdej wysp z licznymi ofertami pomiędzy największymi miejscami docelowymi: Bodrum i Kos. W zimie, dzienny jeden serwis powrotny operuje pomiędzy Bodrum i Kos.

Flota jest stworzona z 3 statków z promami i szybkimi katamaranami.

Największa, Hizar Reis, może przewieść nawet do 402 pasażerów i 8 samochodów. Dwa inne, Ilias T and Fahri Kaptan 3, mają możliwości by przejąć odpowiednio 100 oraz 175 pasażerów.

Kiedy na pokładzie floty lini Bodrum Express, bedziesz mógł skorzystać z zewnętrznych powierzchni tarasowych. Tu możesz zobaczyć zapierające dech morze i zrelaksować się przy świetnej pogodzie. Bar jest dostępny na każdym promie, i TV na największym statku the Hizar Reis.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Bodrum Express rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Bodrum Express bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Bodrum Express z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Bodrum Express

Bodrum Express - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Bodrum Express opinie klientów

  • "Bodrum Express"

    Przewoźnik warty polecenia.Jakość usług dobra za rozsądną cenę.Podróż 15 min dłuższa niż w/g rozkładu.

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.