Bodrum Express

Linie Bodrum Express zapewniają regularne serwisy pomiędzy pomiędzy tureckim wybrzeżem resortu Bodrum i głównym turystyczym punktem na Greckich wyspach. Te zaliczają się do Kos, Kalymnos, Symi, Leros, Rodos, Chios oraz Patmos.

Codziennie serwisy z każdej wysp z licznymi ofertami pomiędzy największymi miejscami docelowymi: Bodrum i Kos. W zimie, dzienny jeden serwis powrotny operuje pomiędzy Bodrum i Kos.

Flota jest stworzona z 3 statków z promami i szybkimi katamaranami.

Największa, Hizar Reis, może przewieść nawet do 402 pasażerów i 8 samochodów. Dwa inne, Ilias T and Fahri Kaptan 3, mają możliwości by przejąć odpowiednio 100 oraz 175 pasażerów.

Kiedy na pokładzie floty lini Bodrum Express, bedziesz mógł skorzystać z zewnętrznych powierzchni tarasowych. Tu możesz zobaczyć zapierające dech morze i zrelaksować się przy świetnej pogodzie. Bar jest dostępny na każdym promie, i TV na największym statku the Hizar Reis.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Bodrum Express rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Bodrum Express bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Bodrum Express z innymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Bodrum Express

Alternatywne firmy i trasy