Bay Ferries

Bay Ferries oferuje przeprawy promowe wzdłuż wschodniego wybrzeża Kanady, łącząc Nową Szkocję z Saint John w Nowym Brunszwiku i Portland oraz Maine, w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych.

Firma ta, mająca swoją siedzibę w Charlottetown na Wyspie Księcia Edwarda, rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku i obecnie oferuje najszybsze połączenia między Portland, a Nową Szkocją obsługiwane przez prom CAT, jak również codzienne przeprawy do i z Saint John, wykorzystując prom MV Fundy Rose.

Ich szybki katamaran CAT pozwala na dotarcie do Nowej Szkocji z Portland w czasie o połowę krótszym niż zajęłoby to drogą lądową. Statek oferuje również szeroki wachlarz udogodnień, a na pokładzie znajdziesz doświadczony i zawsze chętny do pomocy personel.

MV Fundy Rose, ich większy statek, jest w stanie przetransportować każdy rodzaj pojazdów od samochodów osobowych i ciężarowych po motocykle. Statek posiada również duży odkryty pokład idealny do podziwiania fantastycznej kanadyjskiej fauny. Natomiast na pokładzie Acadia Eatery możesz korzystać z codziennego menu zawierającego śniadanie, obiad i kolację, popracować w centrum biznesowym z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu lub zrelaksować się z rodziną w jednym z dwóch salonów filmowych.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie Bay Ferries