Thira do Paros Prom

Thira Paros trasa promowa laczy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Blue Star Ferries obsluguje swoje polaczenia do 10 razy tydzien, Sea Jets 8 razy tydzien, Hellenic Seaways 13 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 37 przeplyniec tydzien na polaczeniu Thira Paros pomiedzy Cyklady i Cyklady oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Thira - Paros Armatorzy Promowi

 • Blue Star Ferries
  • 10 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Sea Jets
  • 8 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę
 • Hellenic Seaways
  • 13 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 40 min
  • Uzyskaj cenę
 • Golden Star Ferries
  • 6 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Thira Paros

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Thira Paros to samochod i 1 pasazer.

Thira Przewodnik

Znajduje się w południowej części Morza Egejskiego jest grecka wyspa Santorini i leży około 200 kilometrów na południowy wschód od Grecji kontynentalnej. Stanowi część grupy wysp archipelagu Cyklad i jest jedynym miejscem w Europie, z gorącym pustynnym klimatem. Popularną rozrywką dla odwiedzających Santorini jest tesj na trzy1 wysepki tej wyspy, które powstały w czasach starożytnych w czasie wybuchu wulkanu. Wysepki są nazywane Nea Kammeni, Palea Kammeni i Thirassia i zapewniają doskonały punkt obserwacyjny dla odwiedzających, aby zobaczyć wulkan, ktory jest położony w zachodniej części wyspy. Stolica wyspy to Fira i jest pełna typowych domów z Cyklad z bielonymi ścianami, niebieskimi kopułami, kościołów i ulic pełnych sklepów, kawiarni, restauracji i barów.

Wyspa Santorini posiada dwa porty. Główny port to Athinios, gdzie wszystkie promy i łodzie komercyjne przybijaja. Istnieje również Stary Port, który jest stosowany głównie do statków wycieczkowych. Od głównego portu, promy mogą być podjęte na Piraeus, Rafina i inne wyspy w archipelagu Cyklad. Oba promy, konwencjonalne i wysokiej prędkości, działają na tych trasach.

Paros Przewodnik

Greckie wyspy Paros jest częścią grupy wysp Cyklady na Morzu Egejskim. Jest to bardzo popularne miejsce na wakacje i jest tylko o krok od wyspy Naxos, około jednej godziny promem. Paros zyskał reputację bardzo przytulny przyjaznego wyspę. Jest to druga największa z wysp Cyklady i jest pełen atrakcji dla każdego jakości. Goście Paros będą mogli uczestniczyć na sporty wodne, korzystać z greckich tawern podszewka nadmorską Parikia, i zwiedzić kościół Panagia Ekatantapiliani, który jest znany sięgają tak jak 326 AD. Istnieje wiele plaż na anche Paros: takich jak Agia Irini, Farangas, Kato i Logaras.

Port wyspy jest w Parikia i gospodarze zarówno konwencjonalnych, promy i szybkich promów. Generalnie do Pireusu odpływają promy i inne wyspy archipelagu Cyklady.