Santa Teresa di Gallura do Bonifacio Prom

Santa Teresa di Gallura Bonifacio trasa promowa laczy Sardynia z Korsyka i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Moby Lines obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 50 minuty gdy Blu Navy serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 1 godz.

To daje 56 przeplyniecia tydzien na trasie Santa Teresa di Gallura Bonifacio pomiedzy Sardynia i Korsyka. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Santa Teresa di Gallura do Bonifacio Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sardynia na Korsykę.

Santa Teresa di Gallura - Bonifacio Armatorzy Promowi

 • Moby Lines
  • 4 Przeprawy Dziennie 50 min
  • Uzyskaj cenę
 • Blu Navy
  • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Santa Teresa di Gallura Bonifacio

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Santa Teresa di Gallura Bonifacio to samochod i 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Santa Teresa di Gallura - Bonifacio Prom

 • "Solidna firma"

  Profesjonalna obsługa pasażerów.

  Jerzy płynął na trasie Santa Teresa di Gallura Bonifacio z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Santa Teresa di Gallura Przewodnik

Santa Teresa Gallura to miasto położone na północnym krańcu wyspy włoskiej Sardynii, na Cieśninie Bonifacio. Południowe wybrzeże Korsyki, jest wyraźnie widoczne z miejskich plaż. Na głównym placu miasta znajduje się wiele sklepów i restauracji, choć turysci powinni pamiętać, że wiele z nich są zamknięte poza sezonem. Na północ od miasta znajduje sie Rena Bianca, główna plaża w Santa Teresa, która latem jest prawie zawsze zatłoczona. Wazny punkt miasta to wieża Longosardo, która wznosi się na skalistym cyplu z widokiem na morze. Została wzniesiona w 16 wieku w okresie Aragonii. Z lewej strony, wybrzeże schodzi w kierunku plaży Rena Bianca, które kończy się w niewielkiej odległości od klifów "Isola Monica", gdzie znajduja sie slady opuszczonej jaskini.

Pod panowaniem rzymskim, Santa Teresa Gallura (Longonis) była portem podstawowym Sardynii z jego głębokim naturalnym portem, ktory oferuje chroniony punkt lądowania. Dziś nowy port Santa Teresa jest jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych portow morskich w całej okolicy, i łączy Sardynię i Korsykę.

Bonifacio Przewodnik

Miasto położone jest na południowym krańcu Bonifacio Korsyka we Francji. Miasto leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego i jest oddzielona od Sardynii przez 11 km szerokości Cieśnine Bonifacio. Miasto jest popularnym celem turystycznym w lecie w części ze względu na jego bliskość do pięknych plaż, a także ze względu na historię i turystyczne atrakcje, które obejmują torra di Sant 'Amanzi, torra di Sponsaglia, Eglise Saint-Dominique de Bonifacio i Eglise Sainte Marie-de Bonifacio.

Bonifacio ma dwa prehistoryczne miejsca z pewnym znaczeniem: starożytna jaskini w pobliżu miejscowości, ktora byla schronienie Araguina-Sennola Capello, na północ od miasta i komory grobowe Vasculacciu dalej na północ w pobliżu Figari. Pierwsze, jest miejscem Bożej Bonifacio, pochówku kobiet, datowane na około 6570 pne. Drugi należy do kultury megalitycznych i jest datowany na bliski neolit. Oba pokazuja, że Zatoka Bonifacio była droga od czasów najdawniejszych do śródlądowych Korsyki.