Neapol do Palermo Prom

Neapol Palermo trasa promowa laczy Wlochy z Sycylia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 9 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 10 godziny 30 minuty gdy Tirrenia serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz 15 min.

To daje 16 przeplyniecia tydzien na trasie Neapol Palermo pomiedzy Wlochy i Sycylia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Neapol do Palermo Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy na Sycylię.

Neapol - Palermo Armatorzy Promowi

 • Grandi Navi Veloci
  • 9 Cotygodniowe Przeprawy 10 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Tirrenia
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 10 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Neapol Palermo

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Neapol Palermo to samochod i 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Neapol - Palermo Prom

 • "Napoli - Palermo z Tirrenia"

  Wjazd i wyjazd samochodem jest bardzo "włoski", bez większej organizacji. Statek jest bardzo ładny, warto doinwestować w wewnętrzną kajutę, gdyż wygodnie się śpi, jest łazienka, prąd (pamiętajcie o przejściówkach!), a cena nie jest dużo wyższa. Catering ciężko mi ocenić jakościowo, gdyż nie korzystałem ze względu na wysokie ceny (piwo 0,33 za 3,7E). Polecam zabrać sobie coś do picia i jedzenia na statek/do kajuty. Nasz statek miał opóźnienie 0,5h ale podejrzewam, ze to norma.

  Robert płynął na trasie Neapol Palermo z Tirrenia na statku Florio

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Do Palermo "

  Prom odplywa o 20:00, odprawa o 18:00 a biley nie dostaniesz do 16:00, najlepiej przyjechac dobrze po 16:00 a przed 18:00. Kabiny sa dosc male, stare I zuzyte. Tak samo wyglada lazienka, ale maja ciepla wode I sa czyste, co jest bardzo wazne. Maja rowniez reczniki, posciel, poduszki i koc. Porownaj polowe drogi i drugie tyle w kosztach na statku Trapani do Pantelleria, a zobaczysz jak super jest na SNAV Sardegna. Maja dobra restauracje/kawiarnie oraz bar. Jedzenie co prawda nie jest znakomite ale da sie przezyc.

  Ingemar płynął na trasie Neapol Palermo z Grandi Navi Veloci na statku SNAV Sardegna

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Palermo Przewodnik

Włoskie miasto Palermo znajduje się na Sycylii. Palermo leży na północny-zachodnim wybrzeżu i ma szczególnie duży i ważny port, naturalny, obok Monte Pellegrino. Z typowym charakterze śródziemnomorskim i mnóstwo odwołania przybrzeżnej, Palermo sięga aż do 8 wieku, a dzisiaj jest znane od wielu różnych czynników, takich jako jego budynków Norman, wspaniałych pałaców i tętniących życiem rynkach lokalnych. Zabytkowe centrum Palermo jest powiat Quattro Canti, co oznacza, że "czterech kątach". Wiele najciekawszych atrakcji miasta jest tutaj, takich jak Pałac Królewski. Warto również zobaczyć Katedra Santa Maria Assunta (Cattedrale). Jest to dość przytłaczające i sama wielkość i szczegóły architektury musi być postrzegana w ciele, aby być w pełni docenione. Goście powinni również zwrócić uwagę na średniowiecznej bazyliki San Francesco d'Assisi, w 12-wiecznym Castello della Zisa (Zisa Castle) i Teatro Massimo, niedawno odrestaurowanym teatrze oferuje regularne występy.

Promy z portu miasta odplywaja do Genui, Civitavecchia, Neapolu i Tunezji.