Niestety, Gdynia - Helsinki usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Gdynia - Helsinki

Serwis Gdynia - Helsinki byl operowany przez Finnlines.

Gdynia - Helsinki trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Polska i Finlandia. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Gdynia Przewodnik

Gdynia jest miastem, które leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Polsce, w województwie pomorskim, i jest ważnym portem morskim na Zatoce Gdańskiej. Miasto jest gospodarzem "Gdynia Film Festival" gdzie rowniez odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmow Losowych w listopadzie 2014 roku. Miasto jest również gospodarzem festiwalu Open'er, który jest jednym z największych festiwali muzycznych w Europie, który przyciąga wielu hip-hop, rock i elektronicznych artystow muzycznych. Kolejnym ważnym wydarzeniem letnim w Gdyni jest Viva Beach Party, która jest duża dwudniowa impreza techno wykonana na publicznej plaży w Gdyni.

Port w Gdyni świadczy usługi promowe między Polską i Szwecją. Udogodnienia w porcie są bardzo ograniczone, a pasażerowie szukający jedzenia i napoji znajda je w mieście. Jeden prom, prowadzony przez Stena Lines, prowadzi od portu do Karlskrony w Szwecji. Przejazdy odbywają się dwa razy dziennie, a czas podróży to 12 godzin.

Helsinki Przewodnik

Helsinki to stolica Finlandii, położony w południowej części kraju i leży na brzegu Zatoki Fińskiej. Jest to kompaktowy miasta łatwo dotrzeć pieszo. Projektowanie, architektura, kultura i zakupy są pokrywane jak są duże obszary park, lasy, jeziora i wybrzeże z licznymi wyspami.Największe muzeum historyczne w Helsinkach jest Muzeum Narodowe w Finlandii, który zawiera ogromną kolekcję od czasów prehistorycznych aż do 21 wieku.Sam budynek muzeum, krajowych romantycznym stylu neomedieval zamku, jest atrakcją turystyczną samą w sobie. Innym ważnym muzeum historyczne w mieście jest Muzeum Miasta Helsinek, który wprowadza gości do 500-letniej historii Helsinek.Uniwersytet w Helsinkach również wiele znaczących muzeów, w tym Muzeum Uniwersytetu i Muzeum Historii Naturalnej.

Nie są codzienne usługi promowe do Helsinek z Estonii, Szwecji i Niemiec. Wszystkie firmy promowe oferują również możliwość podjęcia z samochodem. Helsinki można dotrzeć promem także z Rosji, jak i Polski.