Skopelos do Alonnisos Prom

Skopelos Alonnisos trasa promowa laczy Wyspy Skopelos z Wyspy Sporady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 20 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 9 razy w tygodniu trwajacym od 30 min.

To daje 30 przeplyniecia tydzien na trasie Skopelos Alonnisos pomiedzy Wyspy Skopelos i Wyspy Sporady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Skopelos do Alonnisos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos na Wyspy Sporady.

Skopelos - Alonnisos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 3 Przeprawy Dziennie 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 9 Cotygodniowe Przeprawy 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Skopelos Alonnisos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Skopelos Alonnisos to samochod i 2 pasazerów.

Skopelos Przewodnik

Grecka wyspa Skopelos, znajduje się w północno-zachodniej części Morza Egejskiego i jest jedna wyspa z grupy Sporady Północne. Wyspa jest na wschód od półwyspu Pelion w Grecji kontynentalnej i na północ od wyspy Eubea. Port wyspy znajduje się w głównym mieście wyspy, Skopelos i również znajduje się w zatoce na północnym wybrzeżu wyspy.

Ta zielona wyspa ma wiele odmian kwiatów, drzew i krzewów i jest jedna z najbardziej zielonych wysp na Morzu Egejskim. Lokalna roślinność składa się głównie z lasów Aleppo Pines, deby kermes, małym lesie dębowym, Oleo-Ceratonion makia, drzewa owocowe i gaje oliwne.

Wyspa jest obsługiwana przez wodoloty i promy z portów Volos Magnesia i Agios Konstantinos, Phthiotis w Grecji kontynentalnej, który umożliwia również połączenia do iz Alonissos i Skiathos. W sezonie letnim jest również prom do iz Kymi w Eubei.

Alonnisos Przewodnik

Grecka wyspa Alonnisos jest częścią grupy Sporad Północnyc, wraz z Skopelos (3 km na zachód) i Skiathos, i znajduje się na Morzu Egejskim. Wyspa ma naturalny krajobraz i jest otoczona przez małye wispy, porozrzucanewokół archipelagu. Alonissos wyspa, jest idealna na osób, które chcą się zrelaksować i cieszyć spacery w sosnowych lasach, gajach oliwnych i sadach. Wyspa jest najbardziej odległa od archipelagu Sporady Północne, i jest domem dla National Marine Park Sporady Północne, schronieniem dla rzadkich ptaków morskich, delfinów i mniszkek śródziemnomorskich Monachus Monachus.

Po przyjeździe na wyspę promem, napotkasz Patitiri, malowniczy port i stolice wyspy z pięknym kamiennym nabrzeżem, która dostala swoją nazwę od pras winiarskich wykorzystywanych przez mieszkańców. Hora (lub Old Village) jest stara stolica wyspy. Średniowieczny zamek oferuje przepiękny widok na morze, kamienne domy z perfekcyjnymi podwórkami, wąskimi brukowanymi uliczkami, i wiele kościołów, ktore oddaja istotę typowej osady greckiej.

Z portu jest prom i serwis wodolotem z Patitiri do Volos, Agios Konstantinos, i Salonik na kontynencie i na wyspy Skiathos, Skopelos i Skyros.