Szkocja

Jak zarezerwowac promy z Szkocja do Isle of Arran

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Szkocja i Isle of Arran operowana przez 1 firma promowa - Caledonian MacBrayne. Ardrossan do Brodick polaczenie promowe operuje dziennie z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 55 minuty.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Szkocja Isle of Arran polaczenie miedzy Ardrossan i Brodick.

Mapa połączeń promowych z Szkocja do Isle of Arran

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Szkocja do Isle of Arran

o Szkocja:

Szkocja to część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, a dawniej niezależne królestwo. Obejmuje północną część wyspy Wielkiej Brytanii oraz Hebrydy, Orkady i Szetlandy. Na południu graniczy z Anglią.

Szkocja jest krajem pełnym życia, o wymieszanych kulturach i niesamowicie bogatym dziedzictwie.
To, co sprawia, że jest ona tak często odwiedzana to ilość atrakcji turystycznych i zajęć dostępnych w tak małym kraju.

Bez względu na to jakim jesteś typem turysty, spodoba Ci się żywa, kosmopolityczna atmosfera miast i miasteczek oraz bogata oferta kulturalna i artystyczna dostępna przez cały rok; zasmakujesz jednej z najlepszych kuchni na świecie, odkryjesz historię i dziedzictwo kraju, będziesz podziwiać widoki zapierające dech w piersiach.