Patagonia Xpress

Patagonia Xpress zapewnia bezpieczny, komfortowy i luksusowy sposób na przemieszczanie się po wyspach Indonezji. Backpackerzy i podróżnicy, wraz z mieszkańcami, zaczęli polegać na tanich i niezawodnych usługach dostarczanych przez firmę Patagonia Xpress, obejmujących Padang Bai, Bali i Wyspy Gili.

Rozciągający się na 33 metry długości i 6 metrów szerokości, ich statek Patagonia Xpress może przewieźc do 174 pasażerów na dosyć krótkich trasach. Dla pasażerów dostępne są dwa pokłady - dolny pokład to przytulna przestrzeń z klimatyzacją, toaletami, czterema 32-calowymi telewizorami z płaskim ekranem i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, aby zapewnić rozrywkę. Wi-Fi to bonus, ale raczej nie będziesz z niego korzystał, biorąc pod uwagę wspaniałe widoki na otaczającą wodę i krajobraz, zwłaszcza na przestronnym tarasie słonecznym, który zapewnia odświeżającą bryzę, która towarzyszy panoramicznym widokom.

Statek oferuje nie tylko nowoczesne udogodnienia- na pokładzie znajduje się również sprzęt bezpieczeństwa, który obok starannego i zorganizowanego personelu zapewnia szybką i bezpieczną przeprawę. Kamizelki ratunkowe, gaśnice, technologia GPS i AIS, a także zaawansowany system CCTV zapewniają bezpieczny rejs.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Patagonia Xpress i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Patagonia Xpress. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Patagonia Xpress