Northumberland Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Northumberland Ferries

Northumberland Ferries Ltd oferuje przeprawy promowe przez cieśninę o tej samej nazwie we wschodniej Kanadzie między Wood Islands na Wyspie Księcia Edwarda a Caribou w Nowej Szkocji.

Założona przez rząd Kanady w 1941 roku, Northumberland Ferries Ltd lub NFL obecnie jest właścicielem dwóch spółek zależnych, w tym Bay Ferries Ltd.

Flota NFL to dwa duże statki pasażerskie o nazwie MV Confederation i MV Holiday Island, które mogą przedostać się przez Cieśninę Northumberland w zaledwie siedemdziesiąt pięć minut i są w stanie przewieźć około pięćset tysięcy pasażerów rocznie.

MV Confederation mierzy ponad sto dziesięć metrów długości, może poruszać się z prędkością osiemnastu węzłów i przewieźć sześciuset pasażerów, natomiast MV Holiday Islands pomieści sto pięćdziesiąt pojazdów i prawie pięciuset pasażerów.

Na pokładzie obu statków znajdziesz kawiarnie, restauracje i sklepy z pamiątkami. Statki posiadają również wspaniałe tarasy widokowe, z których będziesz mógł podziwiać foki i morświny żyjące w tej zatoce.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Northumberland Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Northumberland Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Northumberland Ferries

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.