COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kangaroo Island Connect

Kangaroo Island Connect (KIC) to nowa, szybka usługa promowa pomiędzy Cape Jervis na stałym lądzie a Penneshaw i American River na wyspie Kangaroo. Istnieją codzienne usługi między kontynentem a wyspą, z dodatkowymi czasami dodawanymi w szczycie sezonu. Czas przejazdu między Cape Jervis a Penneshaw trwa około 30 minut, a następnie 45 minut między Cape Jervis i American River.

Pięciominutowy autobus kursuje pomiędzy centrum obsługi KIC i terminalem promowym KIC przed i po każdym rejsie promem. Te wahadłowe zbiegają się z czasem wylotu i przylotu wyspy Kangaroo. Prom jest tylko pasażerski i zapewnia szybkie i luksusowe przejście przez wyjątkowo malownicze otoczenie. Na pokładzie znajdują się trzy kabiny, główna kabina, zabawna kabina dla dzieci, a następnie kabina dla osób, które chcą ciszy i spokoju podczas podróży.

Z directferries.pl można znaleźć Kangaroo Island Connect rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Kangaroo Island Connect bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Kangaroo Island Connect z innymi firmami promowymi.

Kangaroo Island Connect - trasy i porty

Wszystkie trasy Kangaroo Island Connect

Alternatywne firmy i trasy