COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

G&V Line

Aby zapewnić bezproblemowe pływanie po portach Chorwacji, firma G & V Line przygotowała dla Ciebie najlepszą ofertę połączeń promowych w Chorwacji. Firma ta została założona w 1994 roku w Dubrowniku, a następnie w 2013 r. została zrestrukturyzowana i udoskonalona, dysponując obecnie 3 statkami i zatrudniając ponad 50 pracowników, z których każdy stara się zapewnić Ci najlepszą obsługę podczas przeprawy promem.

Chociaż jest dostępnych wiele różnych statków obsługiwanych przez G & V Line, głównym proponowanym statkiem wycieczkowym jest Antonija, ponieważ jest on wystarczająco duży, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby bez względu na trasę, na której podróżujesz. Cała flota składa się z katamaranów, które zapewnią Ci płynną przeprawę bez względu na warunki pogodowe, dysponując wszystkim, czego możesz potrzebować do odbycia najlepszej podróży promem w Chorwacji.

Za pośrednictwem Direct Ferries możesz znaleźć najlepszą trasę i cenę na wszystkie rejsy z G & V Line, wybierając spośród wielu rejsów i cen, aby znaleźć najkorzystniejszą z dostępnych ofert. Zarezerwuj połączenie z Direct Ferries już teraz, by cieszyć się najlepszą jakością połączeń promowych z G & V .

Użyj directferries.pl, aby znaleźć G&V Line rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować G&V Line bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac G&V Line z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy G&V Line