Fantasea Cruising Magnetic

Fantasea Cruising Magnetic oferuje szybkie i regularne połączenia pomiędzy Townsville w północno-wschodnim stanie Queensland w Australi a Nelly Bay na wyspie Magnetic, miasteczku położonym osiem kilometrów od wybrzeża.

Fantasea Cruising Magnetic jest częścią The Riverside Marine Group i działa na obszarze Townsville od 1990 roku, kiedy to została zakupiona pod nazwą Capricorn Barge Company Pty Ltd.

Firma ta zajmuje się również dostawami żywności, materiałów budowlanych i opału na wyspę, co przyczyniło się do rozwoju branży turystycznej w tamtym regionie na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat.

Ich nowoczesne i szybkie katamarany o nazwie "Fantasea Arcadia" zapewniają komfortową podróż w najlepszym stylu. Na pokładzie znajdziesz strefę miejsc siedzących, toalety i szeroki asortyment napojów.

Fantasea Arcadia posiada dogodny rozkład połączeń, który pozwala na całodzienne zwiedzanie zacisznych plaż, szlaków turystycznych i parków narodowych jednej z najbardziej słonecznych australijskich wysp.

Jako firma z długoletnim doświadczeniem w transporcie morskim i turystyce, Fantasea Cruising Magnetic posiada dobrze przygotowane statki, a na pierwszym miejscu stawia doskonałą jakość usług i satysfakcję swoich klientów.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Fantasea Cruising Magnetic rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Fantasea Cruising Magnetic bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Fantasea Cruising Magnetic z innymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Fantasea Cruising Magnetic - trasy i porty

Wszystkie trasy Fantasea Cruising Magnetic

Alternatywne firmy i trasy