Fantasea Cruising

Fantasea Cruising operuje rejsy na trasach pomiędzy północnymi plażami Sydnej i centralnego wybrzeża oraz największym australijskim mieście pomiędzy Darling Harbour, a Circular Quay.

Trasa Sydnej zabierze Cię pomiędzy malowicznym Darling Harbour i Circular Quay, przechodząc pod słynnym Sydney Harbour Bridge i obok niepowtarzalnej Sydney Opera House.

Wodne taxi jeździ co 30 minut i okaże się największą, najbezpieczniejszą i najbardziej elastyczną flotą w Sydney Harbour.

Usługa Palm Beach oferuje szybki prom z Północnej Plaży w Sydney wzdłuż czterech dróg wodnych do Ettalong do Wagstaffé, jednego z najbardziej malowniczych odcinków na świecie.

Podróż z Pittwater przez Broken Bay, wejście do Hawkesbury River i Brisbane Waters daje możliwość żeby zobaczyć dzikie pingwiny, żółwie, foki, delfiny i wieloryby, żeglując po majestatycznych wodach Australii.

30 minutowych prom działa całym rokiem przez prawie 10 codziennych odpływów z każdego nabrzeża przez mniej więcej każdą godzinę. Istnieją również limitowane serwisy w Boże Narodzenie.

Fantasea oferuje wybór różnych statków z pojemnością począwszy od 16 miejsc taksówek wodnych do większych promów w ich lokalizacjach.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Fantasea Cruising rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Fantasea Cruising bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Fantasea Cruising z innymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Fantasea Cruising