ENA Carferry

ENA CarFerry lub Northeast Asia Car Ferries, to południowokoreańska firma promowa, oferująca połączenia z dużego miasta portowego Busan, na południowym wybrzeżu, na Wyspę Jeju przy Cieśninie Koreańskiej, w południowo-zachodniej części Prowincji Jeolla.

Połączenie, które oferuje ENA CarFerry (z lądu do najbardziej popularnej miejscowości wypoczynkowej), jest jedną z najbardziej ruchliwych tras w Korei Południowej. Statki, które obsługują trasę to Blue Star i Red Star, dwa ogromne statki pasażerskie, które zostały odnowione w 2016 roku, oferujące szeroki wybór sklepów, restauracji i sal karaoke na pokładzie. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, na statkach ENA CarFerry znajdziesz współdzielone kabiny z łóżkami piętrowymi i bardziej komfortowe kabiny prywatne.

Busan to duże miasto portowe, znane z zawodów przeciągania liny odbywających się na Placu Ludowym, wspaniałych plaż i pięknych buddyjskich świątyń, w tym jedna z nich zbudowana w 678 r. Na wybrzeżach Jeju, znajdziesz tuby wulkaniczne oraz uśpiony wulkan z lśniącym jeziorem kraterowym, luksusowe nadmorskie kurorty oraz malownicze krajobrazy.

Przeczytaj Więcej Zwiń