Dodecanese Flying Dolphins

Dodecanese Flying Dolphins, dawniej znany jako Phoenix Marine, oferuje połączenia pomiędzy tureckimi miejscowościami Fethiye i Datca a greckimi wyspami Rodos i Simi w archipelagu Dodekanezu.

Dodecanese Flying Dolphins dysponuje szybkim wodolotem Aegean Prince, który może poruszać się z prędkością trzydziestu dwóch węzłów i przewieźć ponad stu trzydziestu pasażerów. Statek ten spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i wyposażony jest w szereg najnowszych urządzeń telekomunikacyjnych, dzięki czemu twoja podróż przebiegnie bezpiecznie i bezstresowo.

Wybierając Dodecanese Flying Dolphins możesz liczyć na szybką i bezproblemową podróż. Podróż na Rodos, usytuowaną zaledwie 17 kilometrów od tureckiego wybrzeża to tylko godzina drogi, jeśli płyniesz z Datca i półtorej godziny z Fethiye. Wycieczka na grecką wyspę Simi, znaną ze swoich tętniących życiem festiwali, to również tylko ponad godzina drogi.

Firma oferuje jedne z najszybszych przepraw promowych w Grecji, tak więc jest to najlepszy wybór jeśli wybierasz się na archipelag Dodekanezu, bądź chcesz odwiedzić malownicze portowe miasta położone na tureckim wybrzeżu.

Directferries.pl pozwala na porównanie Dodecanese Flying Dolphins rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Dodecanese Flying Dolphins - trasy i porty

Na pokładzie Dodecanese Flying Dolphins

Wszystkie trasy Dodecanese Flying Dolphins