Tanie promy do Szwecja z directferries.pl

Znajdz najlepsze oferty do Szwecja na naszej stronie tanie promy do Szwecja. directferries.pl ma dostęp do najtańszych ofert promowych z Szwecja od największych operatorów. Jeśli nie chcesz przegapić najtańszych ofert promowych do Szwecja lub ofert specjalnych dodaj naszą stronę na Twitter lub Facebook!

Aby sprawdzić połączenia promowe do Szwecja, odwiedz naszą stronę Promy do Szwecja.

Inne sposoby przejrzenia ofert promowych

Morze Bałtyckie: do 80% zniżki z Tallink Silja

wysłano:20 czerwca 2017 14:22 operator promowy: Tallink Silja

Zarezerwuj rejs między Szwecją a Finlandią latem tego roku z Tallink Silja i zaoszczędzić nawet 80% przy rezerwacji z Direct Ferries.

TT Line Świnoujście- Trelleborg: specjalne oferty

wysłano:10 marca 2017 14:05 operator promowy: TT Line

TT Line oferuje bardzo dobre stawki na trasie Świnoujście (Polska) - Trelleborg (Szwecja).

o Szwecja

Szwecja położona jest na wschodniej części Półwyspu Skandynawskiego i rozciąga się od mroźnej Arktyki po Danię. Zachodnia granica z Norwegią jest górzysta, natomiast tereny Morza Bałtyckiego to rolnicze niziny. Wzdłuż Morza Bałtyckiego występują liczne wysepki, zaś środkowa i południowa część Szwecji to liczne polodowcowe jeziora, które powstały nawet ponad 10000 lat temu. Szwecja to jeden z większych państw Europy, ale jednocześnie kraj o małej gęstości zaludnienia. Ponad połowę terenu Szwecji zajmują lasy (iglaste, świerkowe, sosnowe) gdzie żyją renifery, wilki, niedźwiedzie, rysie i jelenie.

Szwecja jest każdego roku odwiedzana przez prawie 2 miliony turystów zagranicznych. Najwięcej turystów przybywa tu z Norwegii, Niemiec, Finlandii, Danii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Głównym miejscem podróży turystów są ośrodki miejskie: Sztokholm, Goteborg, Upsala, Lund, Malmo, Halsingborg, Kalmar, Karlskrona. Do rejonów typowo wypoczynkowych Szwecji zalicza się prowincje Dalarma niedaleko Sztokholmu, Smoaland, wybrzeża Skanii oraz wyspy na Bałtyku - Gotlandia i Olandia. Dużą atrakcją jest również podróż na odległą północ Szwecji do krainy Laponii, która niejednego zauroczy swoją unikalnością i niepowtarzalnym pięknem.