Olbia do Civitavecchia Prom

Olbia Civitavecchia trasa promowa laczy Sardynia z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Moby Lines obsluguje swoje polaczenia do 4 razy tydzien, Grimaldi Lines 7 razy tydzien & Tirrenia posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Istnieje polaczenie 32 przeplyniec tydzien na polaczeniu Olbia Civitavecchia pomiedzy Sardynia i Wlochy oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Olbia do Civitavecchia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sardynia do Wloch.

Olbia - Civitavecchia Armatorzy Promowi

 • Moby Lines
  • 4 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Grimaldi Lines
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 6 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Tirrenia
  • 3 Przeprawy Dziennie 5 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Olbia Civitavecchia

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Olbia Civitavecchia to samochod i 2 pasazerów.

Olbia Przewodnik

Olbia to włoskie miasto położone w północno-wschodniej części Sardynii, w subregionie Gallura. Miasto ma długą historię, i choć obecnie najczęściej jest postrzegany jako miasto tranzytowe dla podróżnych przy przybywaniu lub opuszczaniu Sardynii, Olbia ma dość wdzięku, ktory zasługuje na uwagę. Olbia ma jeden lub dwa ważne zabytki w obrębie miasta, a jego małe historyczne centrum jest przyjemnym miejscem do spedzenia czasu w restauracji lub barze. Miasto nie jest drogie, a to sprawia, że jest doskonałą bazą wypadową na dzień lub dwa - być może dłużej, jeśli planujesz wybrać się na wycieczkę statkiem, odwiedzić plaże lub pobliskie zabytki. Główną atrakcją Olbii jest średniowieczny kościół romański Pisan, wykuty z granitu. W absydzie znajdują się dwa 13-wieczne freski, jeden po lewej stronie przedstawia San Simplicio, patrona Olbii. Festa di San Simplicio, największy festiwal Olbii, obchodzony jest przez trzy dni w połowie maja.

Port Olbii znajduje się na wyspie połączonej z miastem. Promy samochodowe lacza Olbie z kontynentem włoskim do miejsc takich jak Genua i Civitavecchia, niedaleko Rzymu. ASPO autobus nr 9 łączy port z miastem. Dodatkowe miejsca dostępne z miasta to Golfo Aranci, na północ od Olbii.

Civitavecchia Przewodnik

Civitavecchia jest głównym portu promowego w Rzymie, Włochy. Atrakcyjny ośrodek jest na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego, i znajduje się około 80 kilometrów na północny zachód od Rzymu, w regionie Lacjum w środkowych Włoszech. Jego port sięga ponad tysiąc lat, do 101-108 rne, kiedy to cesarz Trajan nakazał zbudowac port głębinowy Centumcellae do obsługi wysyłek Rzymskiej stolicy. W trakcie i po średniowieczu, Civitavecchia było kontrolowane przez serie papieży. Kilka odrestaurowanym średniowiecznych i barokowych budowlli (w tym ogromnej Forte Michelangelo i murów obronnych) przypominają o długiej historii Civitavecchia. Zwiedzanie w Civitavecchia zaczyna się w porcie, gdzie zwiedzający mogą uzyskać dobry widok na statek wycieczkowy. Forte Michelango, twierdza na zlecenie papieża Giulio II na początku 1500, jest przy bramie portowej. Za i nad portem, 17. wieczny mur obronny stanowi jedną stronę Lungoporto Gramsci, podwyższonego deptaku obok nowoczesnych budynków mieszkalnych.

Samochody i pasażerowie odpływają promem z Civitavecchia do Sardynii, Sycylii, i innych miejsc we Włoszech, jak i za granicą.