Niestety, Seydisfjordur - Hirtshals usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Seydisfjordur - Hirtshals

Serwis Seydisfjordur - Hirtshals byl operowany przez Smyril Line.

Seydisfjordur - Hirtshals trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Islandia i Dania. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Średnia cena promu Seydisfjordur Hirtshals

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Seydisfjordur Hirtshals to samochod + 2 pasażerów.

Seydisfjordur - Przewodnik

Seydisfjordur to miasto położone w Eastfjords w Islandii w najgłębszym punkcie fiordu o tej samej nazwie. Droga przez przełęcz Fjarðarheiði łączy Seydisfjordur z reszta Islandii; 27 km do obwodnicy i Egilsstaðir. Seydisfjordur jest otoczone górami ze wszystkich stron, jest najbardziej widocznym Mt. Bjólfur na zachód i Strandartindur na wschód. Ponadto fiord jest dość daleko, ale jest bogaty w przyrodę, w tym kolonii puffin.

Miasto Seydisfjordur jest znany ze swoich starych drewnianych budynków i zwiedzający mogą jeszcze zobaczyć oznaki konfiguracji ulic miejskich w jego tkance miejskiej. W mieście znajduje się kemping, inne obiekty dla wczasowiczów, hotele, basen, biblioteka, szpital, poczta i sklepy. Seydisfjordur również jest żywą scena kulturalną z centrum sztuki, w Muzeum Techniki i lokalnego muzeum dziedzictwa i tylko dwóch kin na wschodzie Islandii. Festiwal sztuki Lunga odbywa się w Seydisfjordur w lipcu i światowej sławy artysta Dieter Roth ma na studio sztuki w mieście. Dieter Roth Akademia skupia się w centrum kultury Skaftfell.

Hirtshals - Przewodnik

Hirtshals to miasto i port na wybrzeżu wyspy Vendsyssel-Thy na półwyspie Jutlandzkim w Danii. Zostało zbudowane wokół sztucznego portu, który został zbudowany między 1919, a 1931 rokiem. W 1925 roku linia kolejowa Hjørring-Hirtshals została otwarta, aby połączyć port Hirtshals z duńską siecią kolejową. W 1966 roku port został rozbudowany i stał się jednym z największych portów rybackich w Danii. Rybołówstwo odgrywa dużą rolę dla miasta i jego mieszkańców, podobnie jak turystyka i wynajem domów letnich. W związku z połączeniami promowymi z Norwegią, liczba sklepów w Hirtshals rozwija się bardzo szybko. Norwedzy chętnie przypływają tu na zakupy. Popularna atrakcja turystyczna w mieście to Nordsoen Oceanarium - jedne z największych akwariów w Europie. Akwarium ma ponad 70 różnych gatunków fauny morskiej.

Z portu odpływają promy do Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Bergen, Seydisfjordur i Tórshavn