Do 20% zniżki na promy Helsinki - Tallinn

Data: 27 wrz 2017 09:35 Zródło: Tallink Silja

Do 20% zniżki na promy Helsinki - Tallinn

Jeśli planujesz podróż do Finlandii bądź Estonii jesienią, upewnij się, że korzystasz z fantastycznej oferty jaką przygotował Tallink Silja.

Wybierz rejs na trasie Helsinki - Tallinn i uzyskaj 20% zniżkę dla pasażerów pieszych podczas podróży przed 30 listopad.

Jeśli podróżujesz samochodem, ceny za dodanie pojazdu zaczynają się już od 16€ w jedną stronę!

Na pokładzie promu znajdziesz się wiele udogodnień, w tym wygodne siedzenia, bary i restauracje, dużo sklepów oraz plac zabaw dla dzieci.

Nie przegap, zarezerwuj teraz, aby zaoszczędzić.

Rezerwuj Teraz

Prosimy zauwazyc: Rezerwacje podlegają warunkom rezerwacji. W zależności od dostępności miejsc. Oferta ważna na bilety na statki Star / Megastar i Europa.Oferta ważna na wybrane daty. Dostępny rabat jest automatycznie uwzględniany w cenach online. Cena samochodu wynosi od 16 do 87 euro, w zależności od daty wyjazdu. Oferta może zostać wycofana w każdej chwili. Tylko nowe rezerwacje online.

Wiecej ofert z directferries.pl

Tego lata: Szwecja - Finlandia od zaledwie 40€ w jedną stronę

Data: 05 stycznia 2018 Zródło: Tallink Silja

Tego lata, możesz podróżować między Szwecją a Finlandią z Tallink Silja za jedyne 40€ podczas rezerwacji z Direct Ferries.

Wyspy Normandzkie: rejsy w dwie strony od 32€ za osobę

Data: 27 grudnia 2017 Zródło: Manche Iles Express

Manche Iles Express oferuje przeprawy między regionem Normandii we Francji a Wyspami Normandzkimi, a także często kursuje między samymi wyspami.