Eckerö Line: zaoszczędź 30% na letnich rejsach

Data: 26 kwi 2017 14:49 Zródło: Eckerö Line

Eckerö Line: zaoszczędź 30% na letnich rejsach

Zamów prom na trasie między Estonią i Finlandią tego lata z przewoźnikiem Eckerö Line i skorzystaj z niesamowitego rabatu na stronie directferries.pl.

Możesz zaoszczędzić do 30% na bilecie promowym na trasie Tallinn - Helsinki, jeśli Twoja podróż odbędzie się między 8 maja a 31 sierpnia 2017 roku.

Na pokładzie Finlandii M / S, pomalowanym w barwy narodowe Finladii (niebieski i biały), znajdziesz komfortowe leżanki, kilka barów i restauracji, duży butik oraz plac zabaw dla dzieci.

Nie zwlekaj, oferta jest ważna tylko w przypadku rezerwacji dokonanych przed 11 czerwca 2017 roku!

Rezerwuj Teraz

Prosimy zauwazyc: Oferta ważna tylko na taryfy pasażerskie. Nie dotyczy pojazdów ani dodatkowych usług. Rezerwacje podlegają warunkom rezerwacji. W zależności od dostępności miejsc. Oferta może zostać wycofana w każdej chwili. Oferta ważna tylko na nowe rezerwacje online.

Wiecej ofert z directferries.pl

Zyskaj do 20% zniżki na przeprawy Grandi Navi Veloci

Data: 16 stycznia 2018 Zródło: Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci oferuje wiele przepraw na Morzu Śródziemnym między Włochami, Francją, Hiszpanią, Sycylią, Sardynią, Albanią, Tunezją, Marokiem!

Tego lata: Szwecja - Finlandia od zaledwie 40€ w jedną stronę

Data: 05 stycznia 2018 Zródło: Tallink Silja

Tego lata, możesz podróżować między Szwecją a Finlandią z Tallink Silja za jedyne 40€ podczas rezerwacji z Direct Ferries.

Wyspy Normandzkie: rejsy w dwie strony od 32€ za osobę

Data: 27 grudnia 2017 Zródło: Manche Iles Express

Manche Iles Express oferuje przeprawy między regionem Normandii we Francji a Wyspami Normandzkimi, a także często kursuje między samymi wyspami.