Do 60% zniżki na promy między Szwecją a Finlandią

Data: 20 kwi 2017 12:41 Zródło: Tallink Silja

Do 60% zniżki na promy między Szwecją a Finlandią

Zarezerwuj prom na trasie Szwecja - Finlandia z Tallink Silja i zaoszczędzić nawet 60% rezerwując z Direct Ferries.

• Jeśli podróżujesz bez samochodu, ceny zaczynają się już od 65 euro w jedną stronę na trasie Sztokholm - Helsinki, dla 4 osób z kabiną dzieloną, jeśli będą one podróżować przed 31 sierpnia.

• Jeśli podróżujesz z samochodem ceny zaczynają się już od 105 euro w jedną stronę na trasie Sztokholm - Helsinki i tylko 40 euro w jedną stronę na trasie Sztokholm - Turku, jeśli zarezerwujesz podróż dla 4 osób z dzieloną kabiną przed 12 sierpnia.

Nie przegap, zarezerwuj przed 5 czerwca aby zaoszczędzić!

Rezerwuj Teraz

Prosimy zauwazyc: Rezerwacje podlegają warunkom rezerwacji. W zależności od dostępności miejsc. Oferta ważna tylko na wybranych rejsach. Oferty mogą zostać wycofane w dowolnym momencie. Oferta ważna tylko na nowe rezerwacje online.

Wiecej ofert z directferries.pl

Zyskaj do 20% zniżki na przeprawy Grandi Navi Veloci

Data: 16 stycznia 2018 Zródło: Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci oferuje wiele przepraw na Morzu Śródziemnym między Włochami, Francją, Hiszpanią, Sycylią, Sardynią, Albanią, Tunezją, Marokiem!

Tego lata: Szwecja - Finlandia od zaledwie 40€ w jedną stronę

Data: 05 stycznia 2018 Zródło: Tallink Silja

Tego lata, możesz podróżować między Szwecją a Finlandią z Tallink Silja za jedyne 40€ podczas rezerwacji z Direct Ferries.

Wyspy Normandzkie: rejsy w dwie strony od 32€ za osobę

Data: 27 grudnia 2017 Zródło: Manche Iles Express

Manche Iles Express oferuje przeprawy między regionem Normandii we Francji a Wyspami Normandzkimi, a także często kursuje między samymi wyspami.