Popłyń na wyspy greckie tego lata za jedyne €22.50

Data: 14 mar 2017 13:27 Zródło: Blue Star Ferries, Anek Lines, Anek Superfast, Hellenic Seaways, Sea Jets & Minoan Lines

Popłyń na wyspy greckie tego lata za jedyne €22.50

Popłyń na greckie wyspy tego lata za jedyne €22,50 korzystając z ofert wiodących operatorów promowych taich jak Blue Star Ferries, Anek Superfast, Sea Jets, Hellenic Seaways oraz Minoan Lines.

Dotarcie na greckie wyspy jest bardzo proste, możesz korzystać z częstych rejsów i wielu operatorów promowych, a ceny zaczynają się już od 22,50 euro za osobę w jedną stronę, włączając popularne trasy z Piraeus do Mykonos, Paros i Naxos.

Jeśli masz ochotę podróżować między wyspami, ceny zaczynają się już od 23,50 euro za osobę w jedną stronę między Santorini, Mykonos i Naxos.

Wyspy greckie są jednym z najlepszych miejsc na świecie ze słonecznymi plażami, turkusowymi wybrzeżami i bogatym dziedzictwem kulturowym- każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Ceny rosną wraz z zapełnianiem się miejsc, tak więc rezerwując wcześnie dostaniesz największy wybór rejsów w najlepszej cenie. Dzięki temu będziesz mógł myśleć o wakacjach w ciągu zimnych zimowych miesięcy.

Rezerwuj Teraz

Prosimy zauwazyc: Rezerwacje podlegają warunkom rezerwacji. Podane ceny uwzględniają 1 dorosłego pasażera pieszego bez zakwaterowania w jedną stronę. W miarę zapełniania się miejsc ceny mogą wzrosnąć.

Wiecej ofert z directferries.pl

Eckerö Line: zaoszczędź 30% na letnich rejsach

Data: 26 kwietnia 2017 Zródło: Eckerö Line

Zamów prom na trasie między Estonią i Finlandią tego lata z przewoźnikiem Eckerö Line i skorzystaj z niesamowitego rabatu na stronie directferries.pl.

Do 60% zniżki na promy między Szwecją a Finlandią

Data: 05 kwietnia 2017 Zródło: Tallink Silja

Zarezerwuj prom na trasie Szwecja - Finlandia z Tallink Silja i zaoszczędzić nawet 60% rezerwując z Direct Ferries.

TT Line Świnoujście- Trelleborg: specjalne oferty

Data: 26 stycznia 2017 Zródło: TT Line

TT Line oferuje bardzo dobre stawki na trasie Świnoujście (Polska) - Trelleborg (Szwecja).

Zaoszczędź do 30% na rejsach z Grimaldi

Data: 16 stycznia 2017 Zródło: Grimaldi Lines

Grimaldi Lines posiada szybkie i wygodne statki przeznaczone na rejsy po Morzu Śródziemnym. Rezerwując wcześniej na naszej stronie możesz zaoszczędzić 30% na biletach z tym przewoźnikiem!