Vulcano do Neapol Prom

Vulcano Neapol trasa promowa laczy Wyspy Eolskie z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. SNAV obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Alilauro 7 razy tydzien & Siremar posiada polaczenia do 3 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 17 przeplyniec tydzien na polaczeniu Vulcano Neapol pomiedzy Wyspy Eolskie i Wlochy oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Vulcano - Neapol Armatorzy Promowi

 • SNAV
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 6 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Alilauro
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 6 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Siremar
  • 3 Cotygodniowe Przeprawy 14 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Vulcano Neapol

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Vulcano Neapol to samochod i 1 pasazer.

Vulcano Przewodnik

Mała włoska wyspa wulkaniczna Vulcano leży na Morzu Tyrreńskim i jest około 25 km na północ od Sycylii i jest najbardziej wysunięta na południe z ośmiu wysp, które tworzą Wyspy Liparyjskie. Wyspa ma powierzchnie tylko około 21 km kw., a jej najwyższy punkt znajduje się 500 m npm. Istnieje wiele wulkanów na wyspie, i zawiera jeden z czterech aktywnych wylkanow we Włoszech. Ostatnia aktywność wulkaniczna byla na szczycie stozka Fossa, ktory miał co najmniej 9 erupcji w ciągu ostatnich 6000 lat. Wyspa również słynie z gorących źródeł, które znajdują się w odległości krótkiego spaceru od portu. Na odważnych, czeka krater wulkanu, gdzie można obserwować dym z ziemi!

Promy łącza Vulcano z Wyspami Liparyjskimi i z Sycylia. Dostęp z Milazzo na Sycylii jest wygodny, gdyz Vulcano jest pierwszym przystankiem w drodze do innych wysp.

Neapol Przewodnik

Neapol to największe miasto w południowych Włoszech i jest jednym z najpiękniejszych, zwłaszcza wokół Zatoki Neapolitańskiej.Stolica Kampanii, to rozwalony Miasto zostało założone przez Greków, a później rozbudowany przez Rzymian, w wyniku czego jest bogata w historii i wspaniałej architektury. Z jednej strony Neapol Wezuwiusz, oraz w pobliżu zatoki są ładne wyspy Capri, Ischia i Procida, które są dogodnie zlokalizowane na wycieczki. Pompeje i Herkulanum pełne są jedne z najciekawszych i najbardziej odkrywczych rzymskie ruiny we Włoszech, po czym zniszczył Wezuwiusz wybuchł, gdy prawie 2000 lat temu.

Centrum miasta Neapol jest kompaktowy i pełen wspaniałych pałaców, kościołów, klasztorów imponujące, klasztorów, zamków i innych wspaniałych budynków. Miejsca szczególnie interesujące Duomo, starożytną katedrę, który został zbudowany w latach 1294 i 1323;Palazzo Reale (Pałac Królewski), znakomity przykład wspaniałej architektury włoskiej, które można znaleźć w tym zabytkowym mieście;Teatro San Carlo, teatru operowego, który oferuje niepowtarzalną scenerię, które można usunąć, aby odsłonić ogrody Palazzo Reale;Narodowe Muzeum Archeologiczne (Narodowe Muzeum Archeologiczne), które jest pełne jedne z najbardziej wszechstronnych kolekcji we Włoszech; i Podziemia Neapolu, fascynująca seria podziemnych tuneli, korytarzy, schodów, pomieszczeń i sal, w samym sercu Neapolu.