Vulcano do Neapol Prom

Vulcano Neapol polaczenie laczy Wyspy Eolskie z Wlochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Siremar. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 14 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Vulcano Neapol zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Vulcano - Neapol Armatorzy Promowi

  • Siremar
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 14 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Vulcano Neapol

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Vulcano Neapol to samochod i 1 pasazer.

Vulcano Przewodnik

Mała włoska wyspa wulkaniczna Vulcano leży na Morzu Tyrreńskim i jest około 25 km na północ od Sycylii i jest najbardziej wysunięta na południe z ośmiu wysp, które tworzą Wyspy Liparyjskie. Wyspa ma powierzchnie tylko około 21 km kw., a jej najwyższy punkt znajduje się 500 m npm. Istnieje wiele wulkanów na wyspie, i zawiera jeden z czterech aktywnych wylkanow we Włoszech. Ostatnia aktywność wulkaniczna byla na szczycie stozka Fossa, ktory miał co najmniej 9 erupcji w ciągu ostatnich 6000 lat. Wyspa również słynie z gorących źródeł, które znajdują się w odległości krótkiego spaceru od portu. Na odważnych, czeka krater wulkanu, gdzie można obserwować dym z ziemi!

Promy łącza Vulcano z Wyspami Liparyjskimi i z Sycylia. Dostęp z Milazzo na Sycylii jest wygodny, gdyz Vulcano jest pierwszym przystankiem w drodze do innych wysp.