Stromboli do Vulcano Prom

Stromboli Vulcano trasa promowa laczy Wyspy Eolskie z Wyspy Eolskie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Liberty Lines obsluguje do 5 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina 20 minuty gdy Siremar serwis operuje do 5 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz 20 min.

To daje 40 przeplyniecia tydzien na trasie Stromboli Vulcano pomiedzy Wyspy Eolskie i Wyspy Eolskie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Stromboli - Vulcano Armatorzy Promowi

  • Liberty Lines
    • 5 Przeprawy Dziennie 1 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Siremar
    • 5 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Stromboli Vulcano

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Stromboli Vulcano to samochod i 1 pasazer.

Stromboli Przewodnik

Mała wyspa Stromboli znajduje się na Morzu Tyrreńskim, tuż przy północnym wybrzeżu Sycylii, we Włoszech. Wyspa jest jedna z Wyspy Liparyjskich. Dla turystów jest wiele rzeczy do zrobienia; można spacerować po głównej miejscowości na wyspie i podziwiać piękne widoki. Alternatywnie, Stromboli jest idealnym miejscem na "przejażdżkę" łodzią wokół wyspy. Od morza, wulkan jest dobrze widoczny z jego stromym czarnym boku, pokrytym lawa wulkaniczna. Wreszcie, i to jest dla bardziej aktywnych, a może i odważnych, można wspiąć się na wulkan i uzyskać znacznie bliższy widok na krater i wybuchy.

Istnieją pewne usługi promowe i wodolotowe z Sycylii i kontynentu, które zatrzymują się na Stromboli. Stromboli jest na północny-wschód od Wysp Liparyjskich, i wodoloty z Lipari trwaja nawet o 1 godzinę i 40 minut. Serwisy z Messyny na Sycylie trwaja prawie 1 godzinę i 30 minut.

Vulcano Przewodnik

Małej włoskiej wyspie Vulcano leży na Morzu Tyrreńskim i jest około 25 km od wybrzeża wyspy Sycylii. Jest to najbardziej wysunięty na południe od ośmiu wysp, które tworzą Aeolian grupę wysp. Na wyspie znajduje się kilka wulkanów ośrodków, w tym jeden z czterech aktywnych, bez podwodnych, wulkany we Włoszech.Ostatnia aktywność wulkaniczna jest Wielki krater na szczycie stożka Fossa, stożek wyrosła w Lentia Caldera w środku wyspy, i miał co najmniej dziewięć główne erupcje w ciągu ostatnich 6000 lat. Wulkan został cicho od erupcji stożka Fossa w dniu 3 sierpnia 1888 do 1990, które zdeponowane około 5 metrów materiału pyroclastic na szczycie.Wyspa słynie z gorących źródeł takze, które znajdują się w odległości krótkiego spaceru od portu. Dla odważnych, użytkownicy są w stanie dojść do krateru wulkanu, gdzie można obserwować dym z ziemi!