Stromboli do Rinella Prom

Stromboli Rinella trasa promowa laczy Wyspy Eolskie z Wyspy Eolskie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Liberty Lines obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina 25 minuty gdy Siremar serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz 20 min.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Stromboli Rinella pomiedzy Wyspy Eolskie i Wyspy Eolskie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Stromboli - Rinella Armatorzy Promowi

  • Liberty Lines
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę
  • Siremar
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 4 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Stromboli Rinella

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Stromboli Rinella to samochod i 1 pasazer.

Stromboli Przewodnik

Mała wyspa Stromboli znajduje się na Morzu Tyrreńskim, tuż przy północnym wybrzeżu Sycylii, we Włoszech. Wyspa jest jedna z Wyspy Liparyjskich. Dla turystów jest wiele rzeczy do zrobienia; można spacerować po głównej miejscowości na wyspie i podziwiać piękne widoki. Alternatywnie, Stromboli jest idealnym miejscem na "przejażdżkę" łodzią wokół wyspy. Od morza, wulkan jest dobrze widoczny z jego stromym czarnym boku, pokrytym lawa wulkaniczna. Wreszcie, i to jest dla bardziej aktywnych, a może i odważnych, można wspiąć się na wulkan i uzyskać znacznie bliższy widok na krater i wybuchy.

Istnieją pewne usługi promowe i wodolotowe z Sycylii i kontynentu, które zatrzymują się na Stromboli. Stromboli jest na północny-wschód od Wysp Liparyjskich, i wodoloty z Lipari trwaja nawet o 1 godzinę i 40 minut. Serwisy z Messyny na Sycylie trwaja prawie 1 godzinę i 30 minut.

Rinella Przewodnik

Rio Marina położona jest we wschodniej części wyspy Elba, w małych wlocie otoczonej wzgórzami. Te wzgórza charakteryzują się czerwonej ziemi, który jest ze względu na wydobycie żelaza tlenek, które miało miejsce w przeszłości. W tym obszarze wydobycia tlenek żelaza miała miejsce już w okresie Etrusków i był wraz z połowów, główną aktywność mieszkańców Rio Marina, aż zaledwie kilka lat temu. Dziś Rio Marina to nadmorski kurort we wszystkie niezbędne udogodnienia dla swoich gości.Kościół San Rocco jest popularną atrakcją w mieście. Jest szyku wieży w porcie, który ma ośmiokątny bazę i zostało zlecone przez Giacomo V Appiano w 1534 roku jako poszukiwania i obrony. Kolejną atrakcją na wyspie jest to Park mineralne, gdzie to jest możliwe, aby zobaczyć różnorodność minerałów obecnych w różnych częściach wyspy - istnieje około 1000 wybranych okazow.

Z portu istnieją połączenia z lądem, jako alternatywa dla Portoferraio.