O Promach na Sardynię

Direct Ferries oferuje Promy na Sardynię oraz powrót na wszystkich trasach wiodących firm w Europie. Znajdź biezace rozkłady promów i ceny za prom na Sardynię , wybierz preferowaną trasę z wyszukiwania taryfy, liczbe pasażerów, a następnie kliknij "szukaj". Jeśli szukasz Promy na Sardynię, posiadamy duży wybór kursów od najkrótszych i najtańszych do najdłuższych i najbardziej luksusowych. W celu uzyskania dalszych informacji na temat każdego promu na Sardynię lub armatora, proszę kliknąć na poniższe linki. Alternatywnie,dla komercyjnych promow na Sardynię, odwiedz nasza Promy towarowe na Sardynię strone.
Sardynia
Sardynia
Promy do Sardynia
Sardynia
Sardynia

o Sardynia:

Sardynia to skalista wyspa, druga pod względem wielkości na Morzu Śródziemnym, leżąca między Włochami, Hiszpanią i Tunezją, na południe od Korsyki. Jest częścią Włoch.

Wybrzeża wyspy są najczęściej wysokie i skaliste, z długimi, względnie prostymi odcinkami, wieloma wybitnymi cyplami, kilkoma szerokimi, głębokimi zatokami, wieloma przesmykami i z wieloma mniejszymi wyspami nieopodal wybrzeża.

Ta górzysta, leżąca na Morzu Śródziemnym wyspa stała się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat niezwykle popularnym celem wypoczynku i ośrodkiem turystycznym. Sardynia przyciąga i zachwyca turystów z całego świata śródziemnomorskim klimatem, urokiem pejzaży na wybrzeżach oraz niezliczonymi zabytkami historycznymi, jak i prehistorycznymi.

Nie licząc autostrady, zbudowanej w czasie dyktatorskich rządów Mussoliniego, po Sardynii podróżujemy przypominającymi serpentynę szosami, po których od czasu do czasu wędrują stada owiec.

Tropicieli zaginionych cywilizacji z całego świata intrygują skupiska tajemniczych kamiennych budowli w kształcie wieży, zwanych nuraghe (nuragi). Naliczono ich na wyspie ponad siedem tysięcy.

Turyści stawiają pierwsze kroki w stolicy wyspy Cagliari, mieście liczącym sto siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców, do którego docierają samolotami i promami.

Promy na Sardynię z Wlochy

7 Cotygodniowe Przeprawy
5 godz.
Moby Lines
16 Cotygodniowe Przeprawy
5 godz.
Tirrenia
6 Cotygodniowe Przeprawy
7 godz. 15 min.
Grimaldi Lines
2 Cotygodniowe Przeprawy
10 godz.
Tirrenia
7 Cotygodniowe Przeprawy
13 godz.
Tirrenia
11 Cotygodniowe Przeprawy
10 godz. 30 min.
Moby Lines
5 Cotygodniowe Przeprawy
10 godz.
Tirrenia
3 Cotygodniowe Przeprawy
13 godz. 30 min.
Grandi Navi Veloci
7 Cotygodniowe Przeprawy
11 godz. 30 min.
Tirrenia
2 Cotygodniowe Przeprawy
15 godz. 30 min.
Tirrenia
14 Cotygodniowe Przeprawy
6 godz. 25 min.
Corsica Sardinia Ferries
14 Cotygodniowe Przeprawy
6 godz. 30 min.
Moby Lines
2 Cotygodniowe Przeprawy
13 godz. 30 min.
Tirrenia
9 Cotygodniowe Przeprawy
5 godz.
Moby Lines

Promy na Sardynię z Hiszpania

Promy na Sardynię z Korsyka

Promy na Sardynię z Sycylia

© Direct Ferries Ltd