O Promach na Sardynię

Z dostepem do aktualnych rejsow i najlepszych cen biletow na wszystkich trasach promowych na Sardynię, z Direct Ferries na pewno znajdziesz odpowiedni prom w najnizszej cenie.

Uzywajac naszej unikalnej wyszukiwarki, mozesz porownac Sardynia harmonogram, ceny, dlugosc przeplyniecia, w szybki i latwy sposob aby zaoszczedzic czas i pieniadze.

Skorzystaj z linkow do roznych promow Sardynia ponizej lub by porownac harmonogramy i ceny, teraz wystarczy wpisac swoje dane w naszej 'Wyszukiwarka'. Pojazd towarowy/komercyjny? Odwiedź naszą stronę promów towarowych na Sardynię po więcej informacji
Sardynia
Sardynia
Promy do Sardynia
Sardynia
Sardynia

o Sardynia:

Sardynia to skalista wyspa, druga pod względem wielkości na Morzu Śródziemnym, leżąca między Włochami, Hiszpanią i Tunezją, na południe od Korsyki. Jest częścią Włoch.

Wybrzeża wyspy są najczęściej wysokie i skaliste, z długimi, względnie prostymi odcinkami, wieloma wybitnymi cyplami, kilkoma szerokimi, głębokimi zatokami, wieloma przesmykami i z wieloma mniejszymi wyspami nieopodal wybrzeża.

Ta górzysta, leżąca na Morzu Śródziemnym wyspa stała się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat niezwykle popularnym celem wypoczynku i ośrodkiem turystycznym. Sardynia przyciąga i zachwyca turystów z całego świata śródziemnomorskim klimatem, urokiem pejzaży na wybrzeżach oraz niezliczonymi zabytkami historycznymi, jak i prehistorycznymi.

Nie licząc autostrady, zbudowanej w czasie dyktatorskich rządów Mussoliniego, po Sardynii podróżujemy przypominającymi serpentynę szosami, po których od czasu do czasu wędrują stada owiec.

Tropicieli zaginionych cywilizacji z całego świata intrygują skupiska tajemniczych kamiennych budowli w kształcie wieży, zwanych nuraghe (nuragi). Naliczono ich na wyspie ponad siedem tysięcy.

Turyści stawiają pierwsze kroki w stolicy wyspy Cagliari, mieście liczącym sto siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców, do którego docierają samolotami i promami.

Promy na Sardynię z Wlochy

9 Cotygodniowe Przeprawy
5 godz.
Moby Lines
17 Cotygodniowe Przeprawy
5 godz. 30 min.
Tirrenia
5 Cotygodniowe Przeprawy
7 godz. 15 min.
Grimaldi Lines
2 Cotygodniowe Przeprawy
10 godz.
Tirrenia
7 Cotygodniowe Przeprawy
13 godz.
Tirrenia
11 Cotygodniowe Przeprawy
10 godz. 30 min.
Moby Lines
5 Cotygodniowe Przeprawy
10 godz.
Tirrenia
4 Cotygodniowe Przeprawy
13 godz. 30 min.
Grandi Navi Veloci
7 Cotygodniowe Przeprawy
11 godz. 30 min.
Tirrenia
2 Cotygodniowe Przeprawy
15 godz. 30 min.
Tirrenia
14 Cotygodniowe Przeprawy
6 godz. 25 min.
Corsica Sardinia Ferries
14 Cotygodniowe Przeprawy
6 godz. 30 min.
Moby Lines
2 Cotygodniowe Przeprawy
13 godz. 30 min.
Tirrenia
8 Cotygodniowe Przeprawy
5 godz.
Moby Lines

Promy na Sardynię z Hiszpania

Promy na Sardynię z Korsyka

Promy na Sardynię z Sycylia

© Direct Ferries Ltd