Niestety, Sami - Ithaka (Pisaetos) usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Sami - Ithaka (Pisaetos)

Serwis Sami - Ithaka (Pisaetos) byl operowany przez Blue Star Ferries, Ionian Group & Kefalonian Lines.

Sami - Ithaka (Pisaetos) trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Kefalonia,Ionian Islands,Greece i Ionian Islands,Greece. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Srednia cena Sami Ithaka

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sami Ithaka to samochod i 2 pasazerów.

Sami Przewodnik

Sami to miasto położone na wyspie Jońskiej w Kefalonia w Grecji. Sami znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy Kefalinia, 20 km od stolicy Argostoli i jest ruchliwym portem, jak również jest malowniczym miasteczkiem. Miasto znajduje się w szerokiej zatoce z długim zadrzewionym nabrzeżem i wspaniałymi widokami na wyspę Ithaca. Na promenadzie znajduje się kilka barów, tawern i restauracji. Najbliższa plaża od Sami to Antisamos z białymi kamyczkami, dobrymi warunkami do pływania i jest w odległości krótkiego spaceru od miasta. Również, plaża Karavomilos jest zaledwie 2 km od miasta i piękny kurort Agia Efimia zaledwie 8 km od Sami.


Istnieją dwie przystanie promowe, a także pomost caique i rejsy, w słynnym porcie Sami. Greckie promy poprawiły się w ciągu roku, a teraz podróż promem na kontynent, na cały dzień zakupów w Patras to prawdziwa uczta.