Rafina do Thira Prom

Rafina Thira trasa promowa laczy Ateny z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Sea Jets obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny 20 minuty gdy Golden Star Ferries serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 6 godz 45 min.

To daje 13 przeplyniecia tydzien na trasie Rafina Thira pomiedzy Ateny i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Rafina do Thira Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ateny na Cyklady.

Rafina - Thira Armatorzy Promowi

  • Sea Jets
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Golden Star Ferries
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 6 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Rafina Thira

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rafina Thira to samochod i 2 pasazerów.

Rafina Przewodnik

Rafiny to greckie miasto położone na wschodnim wybrzeżu Attyki w Grecji. Miasto i port leżą na wybrzeżu Morza Egejskiego na wschód od gór Penteli i na północnym wschodzie równiny Mesogaia. Ateny znajduja się 25 km na zachód od Rafiny, która jest także w pobliżu miast Artemida i Nea Makri. Ze względu na jego bliskość do Aten, wielu Ateńczyków przyjezdza ze stolicy na obiad do restauracji rybnych, które wyścielają wewnętrzny port Rafiny. Na zewnątrz każdej tawerny, połów z łodzi rybackich zakotwiczonych w pobliżu jest wyświetlany na lodzie.

Port miasta jest drugim co do wielkości z Attyki, po tym w Pireusie, ale będzie prawdopodobnie zastąpione przez jeden w Lavrio, który jest obecnie rozbudowywany. Z portu odpływają promy do południowej części Eubei, jak większość wysp Cyklad. Są promy i łodzie szybkobieżne, większość z nich odplywaja rano lub pod po południu.