Rafina do Thira Prom

Rafina Thira trasa promowa laczy Grecja z Cyklady i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Sea Jets obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny 20 minuty gdy Golden Star Ferries serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 6 godz 4 min.

To daje 13 przeplyniecia tydzien na trasie Rafina Thira pomiedzy Grecja i Cyklady. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Rafina do Thira Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja na Cyklady.

Rafina - Thira Armatorzy Promowi

  • Sea Jets
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Golden Star Ferries
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 6 godz 4 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Rafina Thira

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rafina Thira to samochod i 2 pasazerów.

Rafina Przewodnik

Rafiny to greckie miasto położone na wschodnim wybrzeżu Attyki w Grecji. Miasto i port leżą na wybrzeżu Morza Egejskiego na wschód od gór Penteli i na północnym wschodzie równiny Mesogaia. Ateny znajduja się 25 km na zachód od Rafiny, która jest także w pobliżu miast Artemida i Nea Makri. Ze względu na jego bliskość do Aten, wielu Ateńczyków przyjezdza ze stolicy na obiad do restauracji rybnych, które wyścielają wewnętrzny port Rafiny. Na zewnątrz każdej tawerny, połów z łodzi rybackich zakotwiczonych w pobliżu jest wyświetlany na lodzie.

Port miasta jest drugim co do wielkości z Attyki, po tym w Pireusie, ale będzie prawdopodobnie zastąpione przez jeden w Lavrio, który jest obecnie rozbudowywany. Z portu odpływają promy do południowej części Eubei, jak większość wysp Cyklad. Są promy i łodzie szybkobieżne, większość z nich odplywaja rano lub pod po południu.

Thira Przewodnik

Grecka wyspa Santorini jest jednym z grupy wysp Cyklady położonych na Morzu Południowo Egejskie. Santorini ma słynny wulkaniczną przeszłość, która bardzo kształcie wyspy, które można zobaczyć dziś, tworząc surrealistyczny i raczej unikalny krajobraz w miejscu.Napełniane wodą "Caldera" krater pozostaje znajomy widok dla wszystkich tych, którzy odwiedzają Santorini i jest otoczony murem z kolorowymi klifami, które są zwykle dopchać opakowaniach z uroczymi domami. Santorini jest również znany ze swoich pięknych plaż, starożytnych zabytków archeologicznych, jej zajęty port w Athinios i jego dość niesamowite zachody słońca, które wydaje się tym bardziej spektakularny, gdy widoki z miejscowości Oia, na ile północnym krańcu wyspy. Fira, stolica wyspy i stoi obok samej kaldery. Plaż na wyspie są bardzo charakterystyczne, ciemne wulkaniczne piaski wyposażony, co często może być bardzo gorąca, co leżak lub ręcznik bardzo niezbędne w czasie. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo Najlepsze plaże w ofercie są skupione wokół wschodniego wybrzeża. Zawsze popularny jest odcinek znaleźć na Perisa, a nieco na południe, Perivolos jest również bardzo godne uwagi, jak Red Beach, w pobliżu starożytnego Akrotiri, gdzie wysokie czerwone klify są trudne do miss.