Liban

Jak zarezerwowac promy z Liban do Turcji

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Liban i Turcja operowana przez 1 firma promowa - Akgunler Denizcilik. Tripoli do Tasucu polaczenie promowe operuje tygodniowo z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 10 godziny.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Liban Turcja polaczenie miedzy Tripoli i Tasucu.

Mapa połączeń promowych z Liban do Turcja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Liban do Turcja

o Turcja:

Turcja to fascynujący kraj, w którym stykają się i przenikają Europa i Azja. W przenośni i w rzeczywistości bo przecież Stambuł, jedna z największych aglomeracji świata, największe miasto Turcji to jedyna metropolia leżąca na dwóch kontynentach. Turcja to kraj o fascynującej historii z ogromnym bogactwem krajobrazowym i coraz bardziej atrakcyjny turystycznie.

Jadąc do Turcji warto zobaczyć błękitny meczet w Istambule (Meczet Sułtana Ahmeda), Park Narodowy Goreme, Hagia Sofia tudzież odwiedzić Efez.