Mapa połączeń promowych z Grecja do Wlochy

Jak zarezerwowac promy z Grecja do Wloch

Direct Ferries polaczenie Grecja do Wloch porownywarka umozliwi Ci zobaczenie najlepszej ceny i harmonogramu na wszystkie trasy do Wloch aby upewnic sie ze dostaniesz odpowiedni rejs w odpowiedniej cenie!

Mozesz szybko porownac harmonogramy oraz ceny promow na polaczeniu z Grecja do Wloch unikajac klopotu przelaczania z jednej strony operatora promowego do drugiej.

I co teraz? Po prostu wybierz preferowana trase z wyszukiwarki, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsza oferte oraz porownamy do podobnych tras aby upewnic sie, ze dostaniesz najlepsza opcje dla swojej podrozy!
Grecja
Grecja
Promy do Wlochy
Wlochy

Grecja do Wlochy Przewodnik Promowy

Nie brakuje opcji do wyboru, jesli chodzi o wybor promu z Grecja do Wloch. Są 5 firmy promowe o lacznej ilosci 12 Trasy laczac Patras do Brindisi, Igoumenitsa do Brindisi, Trieste, Ravenna, Ankona, Bari & Wenecja, Patras do Brindisi, Trieste, Ravenna, Ankona, Bari & Wenecja, Igoumenitsa do Brindisi, Trieste, Ravenna, Ankona, Bari & Wenecja, Patras do Brindisi, Trieste, Ravenna, Ankona, Bari & Wenecja, Igoumenitsa do Brindisi, Trieste, Ravenna, Ankona, Bari & Wenecja, Patras do Brindisi, Trieste, Ravenna, Ankona, Bari & Wenecja, Igoumenitsa do Brindisi, Trieste, Ravenna, Ankona, Bari & Wenecja, Patras do Brindisi, Trieste, Ravenna, Ankona, Bari & Wenecja, Igoumenitsa do Brindisi, Trieste, Ravenna, Ankona, Bari & Wenecja & Patras do Brindisi, Trieste, Ravenna, Ankona, Bari & Wenecja.

Najszybsza trasa miedzy Grecja i Wlochy jest Igoumenitsa do Brindisi z czasem trwania przeplyniecia okolo 8 godziny 30 minuty. Przy tak wielu trasach w ofercie, ulatwia porownac wszystkie podobne trasy w jednym kliknieciu, dzieki czemu mozesz szybko znalezc to, czego szukasz.

o Grecja:

Grecja to kraj położony w południowo-wschodniej części Europy, na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego. Graniczy z czterema państwami, Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią od północy, oraz Turcją od wschodu. Ma dostęp do czterech mórz: Egejskiego i Kreteńskiego od wschodu, Jońskiego od zachodu oraz Śródziemnego od południa. Grecja posiada dziesiątą pod względem długości linię brzegową na świecie, o długości 14880 km. Poza częścią kontynentalną, w skład Grecji wchodzi około 1400 wysp, w tym 227 zamieszkałych. Najważniejsze to Kreta, Dodekanez, Cyklady, i Wyspy Jońskie. Najwyższym szczytem jest wysoki na 2917 m n.p.m. Olimp.

Grecja posiada długą historię i bogate dziedzictwo kulturowe. Uważana jest za spadkobierczynię starożytnej Grecji. Jako taka, stanowi kolebkę całej cywilizacji zachodniej, miejsce narodzin demokracji, filozofii, Igrzysk Olimpijskich, wielu podstawowych twierdzeń matematycznych, zachodniej literatury, historiografii, politologii, oraz teatru, zarówno komedii, jak i dramatu. Świadectwo tej spuścizny stanowi 17 Obiektów Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Trudno by zliczyć wszystkie atrakcje turystyczne Grecji, pewnym jest jednak, że jedna z największych znajduje się w samej stolicy kraju, Atenach. Mowa oczywiście o Akropolu, symbolu zachodniej cywilizacji, który od lat przyciąga tysiące turystów z całego świata.

o Wlochy:

Pod względem turystycznym Włochy sa państwem bardzo atrakcyjnym i to zarówno dla miłośników prehistorii, zabytków, muzeów jak i dla fanów mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku na ciepłych plażach.

Z jednej strony położone na półwyspie otoczone czterema niewielkimi akwenami morskimi o ciepłym śródziemnomorskim klimacie. Z drugiej strony odcięte od kontynentu malowniczymi Alpami oraz przyciągające uwagę stożkami wulkanicznymi w centrum lądu. Jeśli turystów nie przyciągnie Etna czy Wezuwiusz, to z pewnością zachęci ich do wizyty kolebka świata, jaką jest Rzym oraz słynne zabytki, będące świadectwem naprawdę wielkiej historii, z Koloseum na czele. Można tu tez zajrzeć, by choć z daleka popatrzeć na Watykan - najsłynniejsze państwo świata.

Amatorom plażowania Włochy oferują aż 7,5 tysiąca kilometrów wybrzeża, które posiada niemalże wszystko o czym można pomarzyć. Poczynając od pięknych plaż, poprzez mierzeje, zatoczki i laguny, do raf koralowych i wysokich klifów pokrytych bujną roślinnością. Z morza wystają pojedyncze skały i iglice oraz wiele malowniczych wysepek.

Natomiast zimą można wpaść na narty we Włoskie Alpy, wiosną na Karnawał do Wenecji i słynną paradę przebierańców w ostatnią sobotę karnawałową, albo po prostu jechać przez kraj zaliczając po kolei wszystkie większe miejscowości i zwiedzać klasyczne starożytne zabytki, zatrzymując się od czasu do czasu w okolicznej restauracyjce na fantastyczny makaron penne lub klasyczną lazanię.

© Direct Ferries Ltd