Procida do Neapol Prom

Procida Neapol trasa promowa laczy Zatoka Neapol z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Medmar obsluguje do 14 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy SNAV serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 40 min.

To daje 42 przeplyniecia tydzien na trasie Procida Neapol pomiedzy Zatoka Neapol i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Procida - Neapol Armatorzy Promowi

  • Medmar
    • 14 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • SNAV
    • 4 Przeprawy Dziennie 40 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Procida Neapol

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Procida Neapol to samochod i 4 pasazerów.

Procida Przewodnik

Procida jest wyspą w archipelagu Flegrian i znajduje się tuż u wybrzeży Neapolu na południu Włoch. Wyspa leży między Cape Miseno i wyspa Ischia. Wyspa ma około 4 km kw. oraz ma 16 km wybrzeża. Najwyższym punkt wyspy to góra Terra Murata, który ma 91 metrów nad poziomem morza. Wyspa nie ma wiele interesujących zabytków i niestety wydaje się zaniedbywać te to ma. Najbardziej urokliwym miejscem na wyspie Procida to Marina Corricella, która jest cienkim skrawkiem nabrzeża z domami rybackich. Domy zostały zbudowane na skale w dość pionowym bałaganie. Istnieje kilka barów i restauracji w Corricella.

Promy do Ischia generalnie zatrzymują się na Procida. Są to zarówno szybkie i powolne, a niektóre z innego portu w Neapolu, zwany Mergellina, co jest przydatne dla włoskiej sieci kolejowej. Procida jest obsługiwana przez promy z pobliskiego miasta na kontynencie zwanym Pozzuoli.

Neapol Przewodnik

Neapol to największe miasto w południowych Włoszech i jest jednym z najpiękniejszych, zwłaszcza wokół Zatoki Neapolitańskiej.Stolica Kampanii, to rozwalony Miasto zostało założone przez Greków, a później rozbudowany przez Rzymian, w wyniku czego jest bogata w historii i wspaniałej architektury. Z jednej strony Neapol Wezuwiusz, oraz w pobliżu zatoki są ładne wyspy Capri, Ischia i Procida, które są dogodnie zlokalizowane na wycieczki. Pompeje i Herkulanum pełne są jedne z najciekawszych i najbardziej odkrywczych rzymskie ruiny we Włoszech, po czym zniszczył Wezuwiusz wybuchł, gdy prawie 2000 lat temu.

Centrum miasta Neapol jest kompaktowy i pełen wspaniałych pałaców, kościołów, klasztorów imponujące, klasztorów, zamków i innych wspaniałych budynków. Miejsca szczególnie interesujące Duomo, starożytną katedrę, który został zbudowany w latach 1294 i 1323;Palazzo Reale (Pałac Królewski), znakomity przykład wspaniałej architektury włoskiej, które można znaleźć w tym zabytkowym mieście;Teatro San Carlo, teatru operowego, który oferuje niepowtarzalną scenerię, które można usunąć, aby odsłonić ogrody Palazzo Reale;Narodowe Muzeum Archeologiczne (Narodowe Muzeum Archeologiczne), które jest pełne jedne z najbardziej wszechstronnych kolekcji we Włoszech; i Podziemia Neapolu, fascynująca seria podziemnych tuneli, korytarzy, schodów, pomieszczeń i sal, w samym sercu Neapolu.