Pozzuoli do Procida Prom

Pozzuoli Procida trasa promowa laczy Wlochy z Zatoka Neapol i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Medmar obsluguje swoje polaczenia do 5 razy dzien, Caremar 4 razy dzien & Caremar (Hydrofoil) posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 10 przeplyniec dzien na polaczeniu Pozzuoli Procida pomiedzy Wlochy i Zatoka Neapol oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Pozzuoli - Procida Armatorzy Promowi

 • Medmar
  • 5 Przeprawy Dziennie 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Caremar
  • 4 Przeprawy Dziennie 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Caremar (Hydrofoil)
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 20 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Pozzuoli Procida

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pozzuoli Procida to samochod i 2 pasazerów.

Pozzuoli Przewodnik

Pozzuoli to miasto na półwyspie i Phlegrean znajduje się w prowincji Neapol w włoskim regionie Kampania. Miejscowość ta znana jest z dziwnego zjawiska zwanego bradyseism: aktywności wulkanicznym, napędzany przez ciśnienie gazów podziemnych sprawiaja wzrost i upadek miasta w stosunku do poziomu morza.

Jedną z głównych atrakcji w mieście jest Macellum Pozzuoli, który był budynkiem rynku rzymskiej kolonii Pozzuoli. Kiedy po raz pierwszy wydobyto w 18 wieku, posąg Serapisa doprowadziło do blednego okreslenia miasta jako miasto Serapeum lub Świątynia Serapisa. Promenada jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w mieście o każdej porze dnia i jest centrum nocnego zycia Phlegraean. Na promenadzie znajdziecie bary, restauracje, pizzerie i najfajniejsze kluby w mieście.

Z miejskiego portu, promy wyplywaja do Ischia, Casamicciola i Procida.

Procida Przewodnik

Włoska wyspa Procida jest mała wyspa położona w Zatoce Neapolitańskiej w południowej części kraju. Znajduje się między lądem i większej wyspie Ischia i ma bardziej autentyczne, niż bardziej turystyczne wyspy Capri i Ischia. Na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy jest główny punkt miejski, Procida Porto, z którego odpływają promy i małe autobusy odjeżdżają do podróżowania po sieci drogowej na wyspie.Najstarsza część osady jest na wysokim cyplu defensywnej.Reszta wyspy jest stosunkowo zabudowana, choć istnieje również wiele małych gospodarstw produkujących owoce i warzywa. Lokali mieszkalnych można znaleźć na całej wyspie, ale w południowej części Procida jest inny bardziej skoncentrowana osada, zwana Chiaiolella.Mała wysepka kręty, zwany Vivara, leży obok Procida; i jest obecnie rezerwatem przyrody.

Promy do Ischia zwykle zatrzymują się na Procida. Są to zarówno szybkie i powolne usługi oraz niektóre prowadzony z innego portu w Neapolu, zwane Mergellina, co jest przydatne dla włoskiej sieci kolejowej. Procida jest obsługiwane przez promy z pobliskiego miasto na kontynencie zwanym Pozzuoli.