Pescara do Hvar Prom

Pescara Hvar polaczenie laczy Wlochy z Wyspa Hvar. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, SNAV. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Pescara Hvar zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Pescara - Hvar Armatorzy Promowi

  • SNAV
    • 5 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Pescara Hvar

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Pescara Przewodnik

Pescara jest stolicą prowincji Pescara w regionie Abruzja. Miasto położone jest na wybrzeżu Adriatyku w ujściu rzeki Aterno-Pescara. Aby poznać miasto, warto wybrać się na spacer na Corso Umberto I, który kończy się na Piazza Rinascita, najbardziej znany jako Piazza Salotto, a następnie przejść do wybrzeża w drodze Piazza Primo Maggio. Corso Monthonè to główna ulica starego miasta, jest centrum życia nocnego, a znajdujaca się w samym sercu miasta jest Vittoria Colonna Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc to miejsce narodzin Gabriele D'Annunzio.

Wybierz się w podróż dalej wzdłuż wybrzeża od Pescara a znajdziesz te miasta, które czynią ten region ukrytym skarbem dla wielu. Francavilla al Mare, Ortona, S. Vito Chietino i Vasto maja wiele uroków, które zazwyczaj kojarzą sie z nadmorskimi wioskami. Od małych restauracji serwujących ryby złowione kilka godzin wcześniej z przepięknym widokiem na Adriatyk, te miasta mają to i jeszcze więcej.

Z portu w mieście Pescara są promy i wodoloty do Splitu i Stari Grad w Chorwacji.