Popłyń na wyspy greckie tego lata za jedyne €22.50

Data: 17 kwi 2017 13:27 Zródło: Blue Star Ferries, Anek Lines, Anek Superfast, Hellenic Seaways, Sea Jets & Minoan Lines

Popłyń na wyspy greckie tego lata za jedyne €22.50

Popłyń na greckie wyspy tego lata za jedyne €22,50 korzystając z ofert wiodących operatorów promowych taich jak Blue Star Ferries, Anek Superfast, Sea Jets, Hellenic Seaways oraz Minoan Lines.

Dotarcie na greckie wyspy jest bardzo proste, możesz korzystać z częstych rejsów i wielu operatorów promowych, a ceny zaczynają się już od 22,50 euro za osobę w jedną stronę, włączając popularne trasy z Piraeus do Mykonos, Paros i Naxos.

Jeśli masz ochotę podróżować między wyspami, ceny zaczynają się już od 23,50 euro za osobę w jedną stronę między Santorini, Mykonos i Naxos.

Wyspy greckie są jednym z najlepszych miejsc na świecie ze słonecznymi plażami, turkusowymi wybrzeżami i bogatym dziedzictwem kulturowym- każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Ceny rosną wraz z zapełnianiem się miejsc, tak więc rezerwując wcześnie dostaniesz największy wybór rejsów w najlepszej cenie. Dzięki temu będziesz mógł myśleć o wakacjach w ciągu zimnych zimowych miesięcy.

Rezerwuj Teraz

Prosimy zauwazyc: Rezerwacje podlegają warunkom rezerwacji. Podane ceny uwzględniają 1 dorosłego pasażera pieszego bez zakwaterowania w jedną stronę. W miarę zapełniania się miejsc ceny mogą wzrosnąć.

Wiecej ofert z directferries.pl

Zaoszczędź 20% na rejsach Francja - Anglia

Data: 18 lipca 2017 Zródło: DFDS Seaways

Podrozuj promem z Francji (Calais lub Dunkierka) do Anglii (Dover) razem z DFDS i zaoszczedz do 20% kupujac bilet wczesniej.

Morze Bałtyckie: do 80% zniżki z Tallink Silja

Data: 20 czerwca 2017 Zródło: Tallink Silja

Zarezerwuj rejs między Szwecją a Finlandią latem tego roku z Tallink Silja i zaoszczędzić nawet 80% przy rezerwacji z Direct Ferries.

GNV: zaoszczędź 25% na nowych rejsach

Data: 09 maja 2017 Zródło: Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci oferuje regularne przeprawy przez Morze Śródziemne, a rezerwacje są otwarte do 30 kwietnia 2018. Możesz więc już rozpocząć planowanie podróży między Francją, Włochami, Hiszpanią, Tunezją, Marokiem lub na Sycylię bądź Sardynię.

Zaoszczędź do 30% na rejsach z Grimaldi

Data: 15 marca 2017 Zródło: Grimaldi Lines

Grimaldi Lines posiada szybkie i wygodne statki przeznaczone na rejsy po Morzu Śródziemnym. Rezerwując wcześniej na naszej stronie możesz zaoszczędzić 30% na biletach z tym przewoźnikiem!

TT Line Świnoujście- Trelleborg: specjalne oferty

Data: 10 marca 2017 Zródło: TT Line

TT Line oferuje bardzo dobre stawki na trasie Świnoujście (Polska) - Trelleborg (Szwecja).

Wyspy Cyklady od 19 € za promy z Golden Star Ferries

Data: 08 marca 2017 Zródło: Golden Star Ferries

Odkryj Cyklady z promami Golden Star Ferries za jedyne 19 € z gwarancją szybkości, bezpieczeństwa i niezawodności!