O Promach do Norwegii

Z Directferries.pl Promy do Norwegii przewodnikiem uzyskasz wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania i zarezerwowania promu.

Mozesz porownac wszytkie promy do Norwegii w szybki i latwy sposob, aby upewnic sie ze dostaniesz najlepsza dostepna opcje w najlepszej cenie!

Aby otrzymac cene promu oraz aby sprawdzic dostepnosc dla promow do Norwegii, nalezy wybrac miejsce wyjazdu z menu po lewej stronie i wyszukac! Pojazd komercyjny? Odwiedź naszą stronę promów towarowych do Norwegii po więcej informacji.
Norwegia
Norwegia
Promy do Norwegia
Norwegia
Norwegia

o Norwegia:

Norwegia położona jest w Europie Północnej na Półwyspie Skandynawskim.

Państwo położone jest w północnej części kontynentu europejskiego, nad Morzem Północnym i północnym Atlantykiem, na zachód od Szwecji. Niemal 2/3 powierzchni kraju zajmują góry, charakterystycznym elementem krajobrazu jest też niezwykłe bogactwo fiordów oraz około 50000 wysp położonych wzdłuż bardzo rozwiniętego wybrzeża. Strategiczne położenie w sąsiedztwie ważnych linii morskich i lotniczych na północnym Atlantyku.

Główne atrakcje Norwegii to między innymi fiordy Geirangerfjord i Nærøroyfjord położone w południowo-zachodniej Norwegii, na północny wschód od Bergen. Oba należą do najdłuższych i najgłębszych na świecie i tworzą jeden z najbardziej niezwykłych krajobrazów na Ziemi. Strome, ściśnięte krystaliczne ściany, wznoszą się na wysokość 1400 m powyżej poziomu morza i zanurzają pół kilometra pod wodą. Z niemal pionowych ścian spływają liczne wodospady, a swobodnie płynące strumienie przecinają przepiękne, prawie nie skażone działalnością człowieka lasy w kierunku lodowcowych jezior i przepięknych gór. Warto także odwiedzić Parki Narodowe Jotunheimen i Rondane, tudzież Nordkapp - najdalej na północ wysunięty skrawek Europy.

Promy do Norwegii z Dania

7 Cotygodniowe Przeprawy
17 godz. 15 min.
DFDS Seaways
7 Cotygodniowe Przeprawy
9 godz. 15 min.
Stena Line
7 Cotygodniowe Przeprawy
16 godz. 30 min.
Fjord Line
3 Przeprawy Dziennie
2 godz. 15 min.
Fjord Line
14 Cotygodniowe Przeprawy
3 godz. 14 min.
Color Line
7 Cotygodniowe Przeprawy
10 godz. 30 min.
Fjord Line
7 Cotygodniowe Przeprawy
4 godz. 30 min.
Fjord Line
14 Cotygodniowe Przeprawy
3 godz. 45 min.
Color Line

Promy w Norwegia

Promy do Norwegii z Niemcy

Promy do Norwegii z Szwecja

© Direct Ferries Ltd