Nassau do Freeport Prom

Nassau Freeport polaczenie laczy New Providence z Grand Bahama. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Bahamas Ferries. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 15 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Nassau Freeport zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Nassau - Freeport Armatorzy Promowi

  • Bahamas Ferries
    • 2 Cotygodniowe Przeprawy 15 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Freeport Przewodnik

Największym wyróżnieniem Freeport jest to, że znajduje się na północ wyspy na Bahamach. Położony zaledwie 70 mil na wschód od Palm Beach, USA, Grand Bahama Island jest regularnie na torze krótkim rejsem z Południowej Florydy. Ale wyspa, czwartym co do wielkości w 700-osobowej łańcucha Bahamów ", zawdzięcza swoją popularność również plaż, pięknych, gładkich pierścieni białym piaskiem i jego uprawiania sportów wodnych, od nurkowania z połowów dalekomorskich. Lucaya i jej rynek ewoluowały do turystycznego centrum wyspy, częściowo poprzez projekt, a częściowo ze względu na huragan szkody do innych części Freeport.Międzynarodowy Bazar oferuje kolekcję sklepów i restauracji z tematów inspirowanych z miejsc na całym świecie, i choć niektóre sklepy turystyczne i małe Słoma rynku nadal działają, po jednej z największych atrakcji turystycznych Freeport jest, stracił wiele ze swoich sklepów do portu Lucaya Marketplace (nie mylić z Port Lucaya, gdzie dokowania statków).