Milazzo do Neapol Prom

Milazzo Neapol polaczenie laczy Sycylia z Wlochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Siremar. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 16 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Milazzo Neapol zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Milazzo - Neapol Armatorzy Promowi

  • Siremar
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 16 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Milazzo Neapol

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Milazzo Neapol to samochod i 2 pasazerów.

Milazzo Przewodnik

Sycylijskie miasto Milazzo jest trzecim największym miastem w prowincji Mesyna i liczy około 32.000 ludnosci. Znajduje się około 40 km od stolicy Sycylii, u podstawy półwyspu, który wystaje do Morza Tyrreńskiego. Ważny i popularny widok w mieście to Zamek Milazzo, których uważany jest za budynek zbudowany przez Arabów, a następnie rozbudowany przez Normanów i przywrócony przez Fryderyka II. Ściany zamku mają okrągłe wieże, a także gotycki portal z 14 wieku. Inne ciekawe zabytki to kościół Matki Bożej z Góry Karmel, Rock Kościół św Antoniego z Padwy, Sanktuarium św Franciszka z Paoli i barokowy Kościoł Świętego Krzyża.

Z portu odpływają promy na Wyspy Liparyjskie i do Neapolu.