Milazzo do Neapol Prom

Milazzo Neapol polaczenie laczy Sycylia z Wlochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Siremar. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 16 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Milazzo Neapol zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Milazzo - Neapol Armatorzy Promowi

  • Siremar
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 16 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Milazzo Neapol

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Milazzo Neapol to samochod i 2 pasazerów.

Milazzo Przewodnik

Sycylijskie miasto Milazzo jest trzecim największym miastem w prowincji Mesyna i liczy około 32.000 ludnosci. Znajduje się około 40 km od stolicy Sycylii, u podstawy półwyspu, który wystaje do Morza Tyrreńskiego. Ważny i popularny widok w mieście to Zamek Milazzo, których uważany jest za budynek zbudowany przez Arabów, a następnie rozbudowany przez Normanów i przywrócony przez Fryderyka II. Ściany zamku mają okrągłe wieże, a także gotycki portal z 14 wieku. Inne ciekawe zabytki to kościół Matki Bożej z Góry Karmel, Rock Kościół św Antoniego z Padwy, Sanktuarium św Franciszka z Paoli i barokowy Kościoł Świętego Krzyża.

Z portu odpływają promy na Wyspy Liparyjskie i do Neapolu.

Neapol Przewodnik

Neapol to największe miasto w południowych Włoszech i jest jednym z najpiękniejszych, zwłaszcza wokół Zatoki Neapolitańskiej.Stolica Kampanii, to rozwalony Miasto zostało założone przez Greków, a później rozbudowany przez Rzymian, w wyniku czego jest bogata w historii i wspaniałej architektury. Z jednej strony Neapol Wezuwiusz, oraz w pobliżu zatoki są ładne wyspy Capri, Ischia i Procida, które są dogodnie zlokalizowane na wycieczki. Pompeje i Herkulanum pełne są jedne z najciekawszych i najbardziej odkrywczych rzymskie ruiny we Włoszech, po czym zniszczył Wezuwiusz wybuchł, gdy prawie 2000 lat temu.

Centrum miasta Neapol jest kompaktowy i pełen wspaniałych pałaców, kościołów, klasztorów imponujące, klasztorów, zamków i innych wspaniałych budynków. Miejsca szczególnie interesujące Duomo, starożytną katedrę, który został zbudowany w latach 1294 i 1323;Palazzo Reale (Pałac Królewski), znakomity przykład wspaniałej architektury włoskiej, które można znaleźć w tym zabytkowym mieście;Teatro San Carlo, teatru operowego, który oferuje niepowtarzalną scenerię, które można usunąć, aby odsłonić ogrody Palazzo Reale;Narodowe Muzeum Archeologiczne (Narodowe Muzeum Archeologiczne), które jest pełne jedne z najbardziej wszechstronnych kolekcji we Włoszech; i Podziemia Neapolu, fascynująca seria podziemnych tuneli, korytarzy, schodów, pomieszczeń i sal, w samym sercu Neapolu.