Marsala do Marettimo Prom

Marsala Marettimo polaczenie laczy Sycylia z Wyspy Egadzkie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Liberty Lines. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Marsala Marettimo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Marsala - Marettimo Armatorzy Promowi

  • Liberty Lines
    • 14 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Marsala Marettimo

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Marettimo Przewodnik

Włoska wyspa Marettimo jest najbardziej oddalona z trzech znajdujących się wysp Egad na zachodnim wybrzeżu Sycylii oraz osiągniętych przez promy z Trapani. Wyspa leży w obrębie rezerwatu przyrody morskiej i jest popularnym miejscem dla spacerowiczów, nurków, pływaków i tych, którzy chcą spokojny wypoczynek na łonie natury. Jest tylko jedna osada na Marettimo, który jest nazywany również Marettimo. Jest wioską rybacką blado-kolorowe, budynków kwadratowych, o prostym i skromny wyglądające.

Promy przybywających Marettimo wrzosowisku przy długim molo blisko rybołówstwa i szkół nurkowania łodzi. Jest malownicze miejsce, ale nie ma innego portu tuż za rogiem, która jest port miasta rybaków.

Marettimo jest około 40 minut wodolotem z Favignana i godziny z Trapani.