Gdynia do Karlskrona Prom

Gdynia Karlskrona polaczenie laczy Polska z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 9 godziny 31 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Gdynia Karlskrona zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Gdynia do Karlskrona Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Polska do Szwecji.

Gdynia - Karlskrona Armatorzy Promowi

 • Stena Line
  • 3 Przeprawy Dziennie 9 godz 31 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Gdynia Karlskrona

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Gdynia Karlskrona to samochod i 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Gdynia - Karlskrona Prom

 • "PROMY STENA LINE"

  Podróżowaliśmy dwoma promami i zarówno ten z Gdyni do Karskrona jak ten powrotny były w porządku. Niestety w drodze powrotnej mieliśmy kabinę na poziomie 2 i czystością nie grzeszyła. Usługo na promie są takie jak w ofercie i nie mam im nic do zarzucenia. Obsługa bardzo miła i komunikatywna. Zamówiliśmy śniadanie w drodze do Szwecji- duży wybór i smaczne oraz kolację w drodze ze Szwecji i tutaj byliśmy naprawdę mile zaskoczeni zarówno wyborem dań jak i napojów. Generalnie polecam ale przy wyborze kabin lepiej zwrócić uwagę na którym są poziomie.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż Gdynia Karskrona"

  Polecam rejs liniami Stena Line. Nie mam zastrzeżeń. Rejs przebiegł prawidłowo. Nie było problemów.

  Przemysław płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Premium service"

  We used the ferry for the second time and we are still impressed with its performance. Completely predictable!

  Marek płynął na trasie Gdynia Karlskrona z Stena Line na statku Stena Spirit

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Gdynia Przewodnik

Gdynia jest miastem, które leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Polsce, w województwie pomorskim, i jest ważnym portem morskim na Zatoce Gdańskiej. Miasto jest gospodarzem "Gdynia Film Festival" gdzie rowniez odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmow Losowych w listopadzie 2014 roku. Miasto jest również gospodarzem festiwalu Open'er, który jest jednym z największych festiwali muzycznych w Europie, który przyciąga wielu hip-hop, rock i elektronicznych artystow muzycznych. Kolejnym ważnym wydarzeniem letnim w Gdyni jest Viva Beach Party, która jest duża dwudniowa impreza techno wykonana na publicznej plaży w Gdyni.

Port w Gdyni świadczy usługi promowe między Polską i Szwecją. Udogodnienia w porcie są bardzo ograniczone, a pasażerowie szukający jedzenia i napoji znajda je w mieście. Jeden prom, prowadzony przez Stena Lines, prowadzi od portu do Karlskrony w Szwecji. Przejazdy odbywają się dwa razy dziennie, a czas podróży to 12 godzin.

Karlskrona Przewodnik

Szwedzkie miasto Karlskrona jest rozłożona na 30 wysp we wschodniej części archipelagu Blekinge. Inne wyspy archipelagu zaludnionych są w Salto, Hästö, Langø i ASPO.Wysepka Stumholmen był dawniej własnością Marynarki Wojennej, a dziś mieści się w nim Muzeum Narodowe Naval (Marinmuseum). Poza miastem leży archipelag Karlskrona, najbardziej na południe szwedzkich archipelagów gdzie kilka wysp połączonych z miasta promem. Bez pierścienia zabezpieczającego dużych i małych wysp otaczających miasto, króla Karola XI, prawdopodobnie nie wybrano Trossö dla swojej nowej bazy marynarki wojennej. Wyspy wahają się od tych, które mają od jednego do 1500 mieszkańców, na wyspach i bez połączenia z lądem.

Miasto położone jest w południowo-wschodnim rogu Szwecji i ma doskonałe połączenia do innych miejscowości nad Morzem Bałtyckim. Nie ma połączenia promowe z Gdyni w Polsce transportu towarów i osób.