Freeport do Nassau Prom

Freeport Nassau polaczenie laczy Grand Bahama z New Providence. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Bahamas Ferries. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 15 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Freeport Nassau zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Freeport - Nassau Armatorzy Promowi

  • Bahamas Ferries
    • 2 Cotygodniowe Przeprawy 15 godz
    • Uzyskaj cenę

Freeport Przewodnik

Freeport jest miastem na wyspie Grand Bahama i jest drugim najbardziej zaludnionym miastem na Bahamach. Miasto ma około 100 km od wybrzeża w Palm Beach na Florydzie i leży na głównym szlaku żeglugowym. Lucaya i jej rynek ewoluowały do turystycznego centrum wyspy, częściowo poprzez projektowanie i częściowo ze względu na szkody huraganu. Międzynarodowy Bazar oferuje kolekcję sklepów i restauracji z tematów inspirowanych z miejsc na całym świecie, i choć niektóre sklepy turystyczne i mały Straw Market nadal działają, to centrum handlowe, jednej z największych atrakcji turystycznych Freeport, stracił wiele sklepow przez Port Lucaya Marketplace (nie mylić z Port Lucaya, gdzie dokuja statki). Freeport ma wszystko od sklepów i plaż, restauracji i kasyna, dwa główne pola golfowe.

Lucayan Harbour znajduje się w odległości 10 minut jazdy od Freeport. Taksówki są dostępne od molo i często pobierają stałą opłatę. Samochody i skutery są dostępne do wynajęcia.