Condor Ferries opinie
Przeczytaj najnowsze opinie.
Aby zobaczyć więcej opinii odwiedź naszą stronę na temat tras i statków.

"Z Poole do St Malo"

Opinia dodana 22 maja 2013 , Gary

Dobra pogoda jest waznym aspektem podrozy na sttaku, jako grupa motocyklistow doswiadczylismy wspanialych widokow dzieki swietnej pogodznie, nie mielismy na co narzekac. Dobra podroz do Francji. W drodze powrotnej, bylo duzo zamieszania z parkowaniem samochodow osobowym, nasze motocykle nie zostaly przypiete, gdy spytalismy o pomoc, jeden c zlonek zalogi powiedzial ze najpierw musza zaladowac samochody poniewaz musza wyplynac na czas. Zajelismy sie wiec sami mocowaniem naszych motorow, ale chcielismy by starszy czlonek zalogi sprawidziil co zrobilismy, odpowiedzial nam ze jak znajda czas to sprawdza. Troche zmartwilo nas to, ze nikt nie zajal sie naszymi cennymi motocyklami. Bardzo nieprofesjonalna obsluga Condor Ferries! Inne aspekty zalogi na pokladzie byly bardzo dobre. Jednak obnizam ocene dla zalogi za to jak postapili i ze nas zawiedli.

Gary płynął z Condor Ferries na statku Condor Vitesse

"Polaczenie promowe."

Opinia dodana 21 maja 2013 , Jan

Wszyscy na Condor byli bardzo pomocni. Jeden z pracownikow prawie w ogole nie mowil po Angielsku ale zdolal nam pomoc. I mozesz zabrac bagaz za darmo!

Jan płynął z Condor Ferries na statku Condor Rapide

"Standardowy prom miedzy Guernsey a Portsmouth"

Opinia dodana 20 maja 2013 , Opinia anonimowa

Podrozowalem jako pasazer pieszy I bylem calkowicie zadowolony z kazdego aspektu tej wycieczki. Jako ze mam problem z poruszaniem sie, szczegolnie po schodach, bylem zaskoczony z uslug I pomocy jaka zaoferowali mi pracownicy oraz za serwis mini busa. Czy z naszym samochodem, czy na pieszo, zawsze polecam wszystkim ten prom.

Opinia anonimowa płynął z Condor Ferries na statku Commodore Clipper

"Jersey do Poole "

Opinia dodana 19 maja 2013 , Opinia anonimowa

Zaplacilem za Club Class I otrzymalem swietny serwis od zalogi.

Opinia anonimowa płynął z Condor Ferries na statku Condor Vitesse

Condor Ferries oferuje szybkie i zwykłe usługi promowe łączące Wyspy Normandzkie Jersey i Guernsey z Anglia i Francja.

Aby zapoznac sie z zasadami przejazdu z Condor Ferries wybierz statek z listy ponizej.
Na pokladzie znajdziesz wszystkie udogodnienia, jakich można oczekiwać od firmy promowej, w tym duży wybór barów i jedzenia, miejsce zabaw dla dzieci oraz kantor. Condor Ferries porty są dogodnie usytuowany w Weymouth, Poole i Portsmouth, położone z dobrym dostępem za pośrednictwem sieci głównych dróg w południowej Anglii.
Condor Ferries ma docelowe porty z St Peter Port na wyspie Guernsey, St Helier na Jersey, St Malo w Bretanii i Cherbourg w Normandii. Wszystkie sa to atrakcyjne miasta portowe.

Z directferries.pl można znaleźć Condor Ferries rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Condor Ferries bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Condor Ferries z innymi firmami promowymi.


Condor Ferries

Condor Ferries Porty

Condor Ferries Trasy

Anglia < > Francja

1 Przeprawy Tygodniowo
5 godz.
9 Cotygodniowe Przeprawy
6 godz.
7 Cotygodniowe Przeprawy
5 godz. 50 min.

Anglia < > Guernsey

Anglia < > Jersey

Francja < > Guernsey

Francja < > Jersey

Guernsey < > Jersey

© Direct Ferries Ltd