Capri do Neapol Prom

Capri Neapol trasa promowa laczy Zatoka Neapol z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. SNAV obsluguje do 8 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 45 minuty gdy NLG serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 45 min.

To daje 12 przeplyniecia dzien na trasie Capri Neapol pomiedzy Zatoka Neapol i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Kliknij aby zobaczyć mapę

Capri do Neapol Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Zatoka Neapol do Wloch.

Capri - Neapol Armatorzy Promowi

  • SNAV
    • 8 Przeprawy Dziennie 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • NLG
    • 4 Przeprawy Dziennie 45 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Capri Neapol

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Capri Przewodnik

Capri to wloska wyspa polozona na Morzu Tyrrenskim przy polwyspie Sorrento. Wyspa jest popularnym celem turystycznym na jednodniowa wycieczke z pobliskiego Neapolu lub Sorrento. Odwiedzajacy wyspe moga relaksowac sie na plazach lub obserwujac przyrode wispy. Wakacje na wyspie obejmuja Villa San Michelle, ktora znajduje sie na szczycie schodow fenickich, na wysokosci 327 metrow nad poziomem morza. Willa posiada panoramiczny widok miasta Capri i portu, na polwyspie Sorrento i Wezuwiusz.

Wyspa ma dwa porty: Marina Piccola i Marina Grande. Wyspa jest dostepna promem lub wodolotem z Neapolu, Sorrento, Positano i Amalfi. Lodzie zazwyczaj przybywaja na wyspe rano i odplywaja po poludniu. Przeplyniecie trwa okolo 80 minut, a okolo 40 minut wodolotem z Neapolu. Czas podrozy z Sorrento trwa okolo 40 minut promem i 20 minut wodolotem. Z Capri kolejka linowa zabiera pasazerow na szczyt wyspy.

Neapol Przewodnik

Neapol to największe miasto w południowych Włoszech i jest jednym z najpiękniejszych, zwłaszcza wokół Zatoki Neapolitańskiej.Stolica Kampanii, to rozwalony Miasto zostało założone przez Greków, a później rozbudowany przez Rzymian, w wyniku czego jest bogata w historii i wspaniałej architektury. Z jednej strony Neapol Wezuwiusz, oraz w pobliżu zatoki są ładne wyspy Capri, Ischia i Procida, które są dogodnie zlokalizowane na wycieczki. Pompeje i Herkulanum pełne są jedne z najciekawszych i najbardziej odkrywczych rzymskie ruiny we Włoszech, po czym zniszczył Wezuwiusz wybuchł, gdy prawie 2000 lat temu.

Centrum miasta Neapol jest kompaktowy i pełen wspaniałych pałaców, kościołów, klasztorów imponujące, klasztorów, zamków i innych wspaniałych budynków. Miejsca szczególnie interesujące Duomo, starożytną katedrę, który został zbudowany w latach 1294 i 1323;Palazzo Reale (Pałac Królewski), znakomity przykład wspaniałej architektury włoskiej, które można znaleźć w tym zabytkowym mieście;Teatro San Carlo, teatru operowego, który oferuje niepowtarzalną scenerię, które można usunąć, aby odsłonić ogrody Palazzo Reale;Narodowe Muzeum Archeologiczne (Narodowe Muzeum Archeologiczne), które jest pełne jedne z najbardziej wszechstronnych kolekcji we Włoszech; i Podziemia Neapolu, fascynująca seria podziemnych tuneli, korytarzy, schodów, pomieszczeń i sal, w samym sercu Neapolu.